Şevkat Yerimdar 17. bölümde Şevkat şirketin başına geçiyor!

  1. Ajanda
Şevkat Yerimdar 17. bölümde Şevkat şirketin başına geçiyor!
Şevkat Yerimdar 17. bölümde Şevkat şirketin başına geçiyor!

Yeni bölüm fragmanı Şevkat Yerimdar dizisinde şirkektin yönetimini devralacak Şevkat'in dil nedeniyle sorun yaşayacağını gösterdi. Her bölümde kendisini farklı bir maceranın içerisinde bulan Cuma önceki bölümde tamir için getirilen cihazı yapmayı unutmuştu. Cihazı getiren kişinin 3 cinayeti olduğunun mahallede yayılması üzerine Cuma olaydan kurtulmanın yollarını aramıştı.

Şevkat Yerimdar son bölümde Esin'le telefon görüşmesi yapan Şevkat, Esin'in flört isteğine cevap vermekte zorlanmıştı. Genç kızın sırlarını açıklamayacağına dair kendisine söz veren Şevkat ise oldukça zor durumda kalmıştı. Öte yandan çiçeğin yanlış kişiye verildiği ifade eden Şevkat’ten Esin’e bir kez daha aşk itirafı gelmişti.

YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ...

ŞEVKAT YERİMDAR DİZİSİ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Şevkat ile Esin arasındaki ilişki evlenme teklifiyle flört arasında kalmış gibi duruyor. Şevkat, Esin’e evlenme teklifinde bulunmaya hazırlanırken, Esin’den flört hamlesi geldi. Öte yandan aşağı mahalleden bir adam Cuma’ya makinesini götürüyor, Cuma makineyi tamir edemiyor ve o adam Cuma’yı tehdit ediyor. Adamın üç tane cinayetinin olması Cuma’yı oldukça korkutmuş durumda. Şefik’in Bahar’a karşı takıntısı devam ederken, hiç olmadık bir olaydan ötürü mahalleli Şefik’e meydan dayağı atıyor.

TELEFON GÖRÜŞMESİ DİZİNİN TAKİPÇİLERİNİ GÜLDÜRECEK

Esin ve Şevkat’in birbirlerine olan aşklarını itiraf etmelerinin ardından Şevkat kız arkadaşına yönelik sürprizler yapmaya başlayacak. Flört etmek istediğini söyleyen Esin’i akşam saatlerinde arayan Şevkat telefonu kapatması için kız arkadaşına uyarılarda bulunacak. “Önce sen kapat” söylemlerinden oldukça sıkılan Şevkat’in Esin’e vereceği cevap dizinin takipçilerini yine güldürecek.

ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER YAŞANMIŞTI?

Mahalleye dönen Şevkat’in eski kız arkadaşı Şevkat’i Esin karşısında zor durumda bırakmış ikilinin sürekli eskiye yönelik muhabbet etmeleri Esin’i sinirlendirmişti. Eski kız arkadaşının günlüğünü okuduğunda hastalığı nedeniyle kısa süreli bir ömrünün kaldığını öğrenen Şevkat onun isteklerini yerine getirmeye başlamıştı. Şevkat’in eski sevgilisine neden bu kadar yakın davrandığını sorgulayan Esin ise bir yandan da kız arkadaşlarının kendisini doldurmasıyla başa çıkmaya çalışacak. Her şeye rağmen Şevkat’e olan sevgisinden vazgeçmeyen Esin onu kendi himayesinde tutmak için mücadele edecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS