Şevkat Yerimdar 22. bölümde Esin evlilik teklifi bekliyor!

  1. Ajanda
Şevkat Yerimdar 22. bölümde Esin evlilik teklifi bekliyor!
Şevkat Yerimdar 22. bölümde Esin evlilik teklifi bekliyor!

Özgürcan Çevik'in komedi dizisi Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanıyla Seval olayının halledilmesinin ardından Esin'in yeni bir beklenti içerisine gireceğini gösterdi. Kız arkadaşlarıyla yaptığı konuşmada Şevkat'in istediği zaman romantik olabileceğini ifade eden Esin ondan çeşitli sürprizler bekleyecek. Bir yandan Esin'e karşı romantik olmaya çalışan Şevkat ise bir yandan da fanatikliğinin kaybetmemeye çalışacak.

Şevkat Yerimdar son bölümde Bora'ya oyun oynayan Şevkat nikah masasında "hayır" dediği Seval'in Bora tarafından kaçırılmasını sağlamıştı. Son isteğiyle ilgili durumu hatırlatarak duygu sömürüsü yapmaya çalışan Seval’e “Yalancısın” diyen Şevkat ise ona oyun oynayacağını belirtmişti. Esin’le yaptığı konuşma sonrası mahallede kavga eden Şevkat, her şeyin gerçekçi gibi görünmesi için büyük çaba sarf etmişti. 

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

21. BÖLÜM ÖZETİ

Her Cuma ekranlarda olan sevilen dizide bu hafta yine birbirinden ilginç olaylar yaşanacak. Esin ve Şevkat’in kendisine oyun oynadığından habersiz olan Seval, Esin’le arasında devam eden savaşı kazandığını düşünmeye başlayacak. Mahallenin ortasında Esin’le kavga eden Şevkat her şeyin ortama uygun olmasını sağlayacak. Gördükleri karşısında hem çok şaşıran hem de çok sevinen Seval ise gelen evlilik teklifini kabul edecek. Ölmeden önceki son arzusunun Şevkat’le evlenmek olduğunu her fırsatta dile getiren Seval, Cuma’nın Esin ve Şevkat’in ayrıldığını söylemesiyle oldukça mutlu olacak. Öte yandan amcasından gelen düğün hediyesini gösteren Şevkat’in para dolu çantası Cuma’nın baygınlık geçirmesine neden olacak.

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Şevkat ve Esin, Seval hakkındaki gerçeği öğrenmişlerdir. Şimdi oyun sırası onlara gelmiştir. Seval Bora iş birliği ilerler. Bora Şevkat’iin canını sıkacak başka bir yol bulmuştur. Seval de ona yardım ediyordur. Fakat ikisini de çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

Selami ve Olsen arasındaki kıyasıya rekabet gene tüm hızıyla devam eder. Mahalleli arada kalmıştır. İsmail, Erkan’ı öldürmekten hapse düşer ve hapisten kurtarılışı Cuma’nın zekâsı sayesinde olur. Şevkat’in Esin’le birlikte oynadığı oyunun nasıl sonuçlanacağı ise sevilen dizinin gelecek bölümünde netleşecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS