Şevkat Yerimdar 29. bölüm 1. fragmanı: Esin’in öfkesi dinmiyor!

Şevkat Yerimdar 29. bölüm 1. fragmanı: Esin’in öfkesi dinmiyor!

Esin ‘Şevkat Yerimdar’ yeni bölüm fragmanına göre artan öfkesi nedeniyle çevresindekilere zor dakikalar yaşatacak. Şevkat ise Esin’in arkasından konuştuğu dakikalarda onun kendisini izlediğinden habersiz olacak. İşte ortaya eğlenceli görüntülerin çıkacağı Şevkat Yerimdar dizisi 29. bölüm fragmanı…

Şevkat Yerimdar son bölümde Cuma’nın ressamlığa soyunması dizinin gündemine oturmuş Esin’in sanat merakı yeni olayları beraberinde getirmişti. Öte yandan sergide kendi tablolarının da satılmasını isteyen Cuma, çırağı ile kötü bir diyalog gerçekleştirmişti. Peki, Şevkat Yerimdar’da 8 Aralık Cuma günü hangi olaylar yaşanacak?

ŞEVKAT YERİMDAR 29. BÖLÜM ÖZETİ

Tablolar kapışılacağı dizide serginin yapıldığı alanda kavga çıkınca olayların boyutu artacak. Mahalleliden yardım isteyen Esin, serideki kavganın sonlandırılmasını isteyecek. Öte yandan Esin’in öfkesinin giderek artması Şevkat dahil herkesi harekete geçirecek. Esin ise kendisini sakinleştirmeye çalışan herkese uyarılarda bulunacak. Öfkeli olduğunu kabul etmeyen Esin’in sinirli halleri ise mahalledekileri huzursuz edecek.

Yayıncı kuruluştan 8 Aralık’taki yeni bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Esin aniden öfkeli bir insan olmuştur. Mahalleli ilk başlarda bunu ciddiye almasa da sonradan işler gittikçe büyür. Esin, önüne gelenle kavga ediyor ve herkese atarlanıyordur. Bundan Şevkat de nasibini alır. Galeriye gelen ünlü bir sanat eleştirmeni cumanın tablosuna bayılır ve onun bir şaheser olduğunu söyler. Artık bütün herkes Cuma’nın tablosunun peşindedir. Cuma beklenmedik bir şöhrete kavuşur. Bahar ve Niko aynı evde geçinemeye başlarlar ve Niko kendisine yeni bir ev aramaya başlar. İsmail ve Tezene evliliklerinin ilk günlerini oldukça romantik geçiriyorlardır. Gülperi aynı romantikliği Bozkırdan bekledikçe işler karışır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS