Sezon finali fragmanı yayınlandı: Çukur dizisi de ara veriyor!

Sezon finali fragmanı yayınlandı: Çukur dizisi de ara veriyor!

Çukur yeni bölüm fragmanı sezon finalinde mahallede olayların artacağını gösterdi. Yamaç’ın arkasından iş çeviren kişiler tapuların Vartolu’nun eline geçmesi için büyük mücadele verecek. Öte yandan Vartolu ve Yamaç’ın bir arada oldukları esnada düzenlenen el bombalı saldırı Çukur 33. bölüme damga vuracak.

Çukur fragman videosu dizinin bu hafta sezon finalini ekrana taşıyacağını gösterdi. Kendisine kurulan tuzaklardan habersiz olan Yamaç gittiği gece kulübünde önemli adımlar atacak. Çukur yeni bölüm fragmanının ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor.

ÇUKUR SEZON FİNALİ FRAGMANI

ÇUKUR DİZİSİ 32. BÖLÜM ÖZETİ

Selim’in “Vartolu’ya tapuları gönder. Yarın sabah bu işi bitiriyoruz. Tabii Yamaç bu gece benim ipimi çekmezse!” sözleriyle kararını açıkladığı tanıtımda Yamaç ve Vartolu’nun yaşadığı tehlike dolu anlar dikkat çekiyor. Yamaç’tan Akşın’a görücü geleceği haberini alan Celasun sarsılırken, Sena’nın gözyaşları içinde kaldığı anlar merak uyandırıyor. Vartolu’nun “Sizin devriniz artık kapandı Sayın İdris Koçovalı. Bundan sonra ben varım. Ben ve…” diyerek Selim’i İdris Koçovalı’nın karşısına çıkardığı tanıtım dikkat çekiyor. İdris’in Selim’in ihanetine vereceği karşılık merakla beklenirken, yaşadığı hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç ve adamları, zamanla yarışmaktadır. Nefeslerin tutulduğu bölümde Çukur, altlarından kayıp gitmek üzeredir ve tek çareleri para bulmaktır. Yamaç, pes etmez ve büyük oyunu başlatır. Bu oyunun sonucunda kazanan taraf büyük bir merakla beklenirken Yamaç, Sena’nın durumundan ötürü endişelidir ve Saadet’ten yardım ister. Koçovalılara savaş ilan eden Vartolu bu mücadele sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Selim ise yaptıkları ittifakın açığa çıkmaması için iki taraf arasında tampon bölge olurken Koçovalılardan birinin öğreneceği büyük gerçek asıl mücadelenin başlangıcı olacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS