Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (İnternete özel fragman)

Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (İnternete özel fragman)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ile Aslı'dan sonunda beklenen itirafın geleceğini gösterdi. AS-FER ikilisinin gelecek bölümde yaşayacaklarını anlatan internete özel fragmanda Aslı ilk kez Ferhat'a aşık olduğunu söyleyecek. İşte 19 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk'ın 18. bölüm fragman videosu...

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Ferhat'tan gelen itiraflara vereceği yanıt beklenen Aslı sonunda beklenen açıklamaları yapmıştı. Aslı'nın kendisi nedeniyle zor durumda kalmasına üzülen erkek arkadaşı sonuna kadar ona ve aşkına sahip çıkacağını göstermişti. Dizide yaşanacak diğer gelişmelerin ortaya çıkacağı Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm fragmanı ise ikilinin romantik dakikalarının devam edeceğini gösterdi.

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU VE 17. BÖLÜM ÖZETİ

Ferhat, Aslı ile yarım kalan aşk hikayesini tamamlamak istiyor; ikili ilk defa kendilerini aşkın kucağına bırakıyorlar! Ferhat ile Aslı’nın bu aşk dolu anları sonsuza kadar devam edecek mi? Aileyi bekleyen sürpriz olay ne? Ayhan Dağıstan’dan Ferhat’ın boşanma kararını öğrenen Aslı, bu haberle adeta yıkılır. Ferhat’a olan duygularını dizginleyemeyen Aslı, boşanmak istemediği gibi Ferhat’ın neden böyle bir karar aldığını merak eder. Aslı’nın ağabeyi Cem, kardeşinin tehlikenin içinde yaşamasına göz yummak istememiş ve Ferhat’tan ayrılmalarını istemişti. Cem’in çağrılarına sırt çevirmeyen Ferhat, Aslı’nın iyiliği için böyle bir karar almıştı. Ferhat, aklı ile kalbi arasında kalır ve bu kararını Aslı’ya itiraf edemez. Üstelik Ayhan Dağıstan da Aslı’ya söylemediğini dile getirir.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Ferhat, akıl hocası haline gelen Azad Dağıstan ile dertleştiğinde büyük bir hatanın eşiğinde olduğunu fark eder. Aslı’ya bu konuyu hiç açmaz ve onu kaybetmeyi göze alamaz. Ferhat bir adım daha atar ve Aslı ile birlikte bir gece geçirirler. Ferhat için asıl sürpriz gecenin sonunda gerçekleşir. Zira Aslı, bıraktığı notla Ferhat’ı terk ettiğini yazar. Ferhat’ın kendisinden boşanma kararını kabullenemeyen Aslı, onun yanından ayrılır.

Aslı ile Ferhat’ın mutlu günleri ise uzakta değildir. Aslı’yı kaybettiği için büyük bir acı yaşayan Ferhat, bu sefer aşkına sahip çıkacaktır. Aslı’dan bir daha uzak kalmak istemeyen Ferhat, yarım kalan aşklarının acısını çıkarmak için harekete geçecektir. Kendisini bırakmayan Ferhat’ın teklifine ne cevap vereceği merakla beklenen Aslı, bu kez kalbine söz geçirebilecek midir?

Siyah Beyaz Aşk, yepyeni bölümleriyleher pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS