Snapchat hesap silme nasıl yapılır? (Snapchat hesap kapatma linki)

Snapchat hesap silme nasıl yapılır? (Snapchat hesap kapatma linki)

Snapchat hesap silme işlemleri son zamanlarda popülerliğini giderek arttıran sosyal medya uygulamasından uzaklaşmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’un ardından en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Snapchat hesap silme linki ile kullanıcılarına uygulamadan uzaklaşma imkanı sağlıyor. Peki, Snap hesabı nasıl silinir?

Snapchat hesabını kapatmak için yapılması gerekenler sosyal medya kullanıcılarının gündeminde yer almaya devam ediyor. İşte aşama aşama “Snap” hesabı kapatma ve kapatılan hesabı geri döndürmek için atılması gereken adımlar…

Snapchat, Stanford Üniversitesi öğrencilerinden Reggie Brown, Bobby Murphy ve Evan Spiegel tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamanın kullanıcıları birbirlerine metin, fotoğraf, ses veya video gönderebilir. Kişiye özel gönderiler, gönderenin belirlediği süre boyunca görüntülenebilir. En çok ABD ve İngiltere’de kullanılan bu uygulama, ülkemizde de oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kadar çok kullanıcının içerisinde, çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde Snapchat hesap kapatma işlemini yapmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olacağız.

Snapchat Hesabınızı Kolayca Kapatın

Snapchat hesap kapatma işlemi çok kolaydır. İşlemine başlayabilmeniz için Snapchat hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekiyor. Snapchat kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız aşağıdaki Snapchat hesap kapatma linkine tıklayın.

Snapchat Hesap Kapatma Linki: http://accounts.snapchat.com/

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra bir giriş sayfası açılacak. Açılan sayfaya kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve oturum açın.

Snapchat hesabı silme

Yukarıdaki ekrana kullanıcı adı ve şifrenizi tekrar girin. Ardından sarı “CONTINUE” düğmesine tıklayın. Bazı Snapchat kullanıcıları farklı adımlarla karşılaşabilirler. Bu nedenle son anlattığımız adım dışında başka bir ekranla karşılaşırsanız, söz konusu ekrandaki adımları tamamlayın ve hesabınızı kapatın. Böylelikle hesabınız kapatılmış olur.

Bilmeniz Gerekenler

Hesabınızı kapattınız, peki şimdi ne olacak? Snapchat hesap kapatma ile ilgili bilmeniz gerekenler:

Snapchat hesap kapatma sayfasında sizi üzgün hayalet karşılar.

Hesap kapatma işlemi için hesabın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz şarttır.

Hesabınızı kapattığınızda Snapchat arkadaşlarınızla olan bağlantınız kesilir.

Hikayelerinizi kimse görüntüleyemez.

Hesabınızı kapatsanız bile Snapchat giriş bilgilerinizi sadece sizin erişebileceğiniz bir yere kaydetmeyi unutmayın. Belki lazım olabilir.

Kapattığım Snapchat hesabımı nasıl açabilirim?

Snapchat hesabınızı kapattınız ama sonra fikrinizi değiştirdiniz ve hesabınızı aktif hale getirmek istiyorsunuz. Snapchat hesabını aktif etmek çok kolaydır. Kullanıcı adı ve şifrenizle kapattığınız hesaba giriş yaparsınız ve hesabınız aktif hale gelir. Lakin burada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Hesabınızı kurtarmak için hesap kapatma işleminden sonra 30 günlük bir süreniz var. Eğer bu 30 günlük süre zarfı içerisinde hesabınızı kurtarmazsanız, hesabınızı kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesabın kurtarılması mümkün değildir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS