Sony Xperia C6 Ultra yeni tasarımıyla sızdırıldı!

A A

06.05.2016 - 14:23 Son Güncelleme:

Dev ekranlı yeni Sony'nin akıllı telefonu Xperia C6 Ultra, yeniden sızdırıldı. Xperia C6 Ultra modelinin tasarımını tüm detaylarıyla gözler önüne seren yeni sızıntıları ortaya çıktı. İşte Sony Xperia C6 Ultra hakkında detaylar..

Sony Xperia C6 Ultra yeni tasarımıyla sızdırıldı!

Yeni tasarım detaylarıyla Xperia C6 Ultra!
Onleaks tarafından ortaya çıkartılan görsellerde Xperia C6 Ultra modelinin tüm tasarım detaylarını görebiliyoruz.

Xperia C5 Ultra modelinin tasarım çizgilerinin devam ettirildiği modelde ayrıca MWC 2016 kapsamında karşımıza çıkan Xperia X serisini de akıllara getiriyor. 2.5D ekranın kullanıldığı modelde ince çerçevelerde oldukça ilgi çekici.

Teknik özellik tarafında ise 6 inç büyüklüğünde Full HD ekran kullanması beklenilen Xperia C6 Ultra, MediaTek MT6755 işlemcisini kullanacak.

2 GB RAM ve 16 GB arttırılabilir hafızanın kullanılacağı modelde 20 Megapiksel arka ve 16 Megapiksel ön kamera yer alacak. Her iki kameranın da LED flaş ile desteklendiğini de belirtelim.

Android 6.0 Marshmallow ile çalışması muhtemel olan Xperia C6 Ultra modelinin henüz geliştirilme aşamasında olduğunu ve ne zaman tanıtılacağına dair bir bilginin henüz bulunmadığını da son olarak belirtelim.

Sony yeni akıllı telefonları üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Dev ekranlı modeli Xperia C5 Ultra’nın devam modeli Xperia C6 Ultra, yeni sızıntılarla karşımızda.

Sony'nin dev ekranlı akıllı telefonu Xperia C6 Ultra, yeniden sızdırıldı. İşte Xperia C6 Ultra modelinin tasarımını tüm detaylarıyla gözler önüne seren yeni sızıntılar.