20. bölüm fragmanı Söz 19. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına neden çıkmadı?

20. bölüm fragmanı Söz 19. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına neden çıkmadı?

Söz yeni bölüm fragmanı ekibin gerçekleştirdiği büyük operasyonun ardından merak konusu oldu. Her hafta Yavuz Üsteğmen ve beraberindeki timin macerasını ekrana taşıyan Söz’de bu hafta beklenmedik olaylar yaşanacak. Eylem’i bulunduğu alandan kurtarmak isteyen timin başlattığı büyük sızma operasyonunda el bombaları ve ağır silahlar konuşacak.

Söz son bölümde operasyonda büyük başarı elde eden tim arkadaşlarının yaralanmasının ardından onun için operasyonu hızlandırmıştı. Büyük Bey’in ölümü sonrasında kendisini kaybeden Bahar ise sakin olmasını söyleyen Yavuz’a sitemde bulunmuştu. Söz'ün yeni bölüm fragmanınınsa cuma günü yayınlanması bekleniyor.


SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...SÖZ 19. BÖLÜM ÖZETİ


Geçtiğimiz hafta Çolak ve Büyük Bey’in etkisiz hale getirilmesiyle birlikte rahat bir nefes alan tim yeni operasyonlar için düğmeye basmıştı. Eylem’in canlı bomba olarak kullanılmasının istenmesiyle birlikte tim onu kurtarmak için harekete geçecek. Yüksek irtifadan yapılacak sızmanın ardından tim teröristlerin bulunduğu binaya doğru ilerleyecek. Operasyonun riskli ve yönetilmesi zor bir operasyon olması nedeniyle Albay Erdem de timle birlikte hareket edecek. Emir komutayı kendisine alan Albay Erdem’in askerlerinin başında olduğu operasyonda Yavuz ve diğerleri zor durumda kalacak. Operasyon için hazırlıkların sürdüğü esnada arkasına dayanan silah nedeniyle ölümle burun buruna gelecek Yavuz’a arkadaşları destek verecek. Geçilen zorlu arazinin ardından eve varan tim kendilerini nelerin beklediğinden habersiz olacak. Sağ olarak ele geçmek istemeyen teröristler el bombalarının pimlerini çekerek hem kendilerini hem de timi patlatmaya çalışacak. El bombasını son anda fark eden tim ise kendisini odanın dışına atmaya çalışacak. Her pazartesi ekranda olan dizide tim içerisinde kayıp yaşanıp yaşanmayacağı ise gelecek hafta ortaya çıkacak.İnternete özel olarak yayınlanan fragmanda ise timde yer alan askerlerin tamamı kişisel özellikleriyle birlikte ekrana taşınıyor. Arkadaşlarının bir an önce iyileşmesi için dua eden tim operasyonun sona ermesiyle birlikte hastaneye giderek onu ziyaret edecekler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS