ajanda

Söz 12. bölümde Eylem'in kimliği açığa çıktı

  1. Ajanda

Söz 12. bölümde Eylem'in kimliği açığa çıktı

Söz 12. bölümde Eylem'in kimliği açığa çıktı

Söz dizisi sezon finali 19 Haziran'da Eylem ve diğerleri arasında yaşanan gelişmeleri merak konusu yaparken Yavuz'a düzenlenen saldırıda roket kullanılması dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan Eylem'in gerçek kimliğinin açığa çıkmasıyla birlikte timdeki diğer askerler "Yengeye bak ajan çıktı" ifadelerini kullanırken 3 çift arasında başlayan yakınlaşma ise izleyenleri ekran başına kilitledi. İşte, Söz son bölümde yaşananlar ve Eylem'in girdiği çatışmadan ilk görüntüler...

Söz 12'nci son bölümde Çolak ve diğerleri yaşanan gelişmeler karşısında çaresiz kalırken başlatılan dev operasyonla Çolak'ı ele geçirmek için sınır bölgesine kadar giden Yavuz ve askerleri onu almadan geri gitmeyeceklerini ifade etti. Roketli saldırıda Çolak'ın yanı sıra timdeki tüm askerlerin öldürülmesi talimatını veren terör örgütünün sözde sorumluları kaçırdığı kızı kullanarak saldırıyı gerçekleştirmesi için diğerlerini kullandı. Söz'ün 19 Haziran'daki yeni bölümünde Yavuz'un mezarının gösterilmesi ise kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

SÖZ DİZİSİ 12. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir süre önce yayın hayatına başlayan fenomen dizide önemli olaylar yaşanmaya devam ediyor. Eylem’in gerçek kimliğinin açığa çıkacağı dizide diğer askerler operasyon esnasında “Vay be yengeye bak ajan çıktı” ifadelerini kullanacak. Çolak’ın peşine düşerek sınır bölgesine kadar giden Yavuz ve timindeki askerler ise onu almadan geri dönmeyeceklerini belirtecekler. Öte yandan Çolak’ın ele geçirilmesiyle birlikte üzücü gelişmeler yaşanırken dizinin takipçilerini korkutan mezarlık sahnesi Yavuz ile ilgili sonucu merak konusu yapacak. Çolak’ın depoda kıstırılmasının ardından onunla ilgili kararı veren teröristlerin sözde liderleri roketli saldırının düzenlenmesi talimatını verirken ölümle burun buruna gelen Yavuz ile Çolak, araçta sıra dışı bir sohbet gerçekleştirecek.

SÖZ DİZİSİNDE ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER OLDU?

Askerler bölgeden ayrılmadan olay yerine gelen terörist üzerindeki bombayı infilak ettirmeye çalışırken Kurtdereli kendi canını hiçe sayarak teröristin üzerine atlayacak. Bombanın patlamasıyla birlikte şehit olan Kurtdereli sivilleri ve askerleri kurtarırken timdeki diğer arkadaşlarını gözyaşları içerisinde bırakacak. Öte yandan farklı bir operasyon esnasında askerlerin yanında olan Eylem de teröristlerin açtığı ateş sonucu hafif yaralanacak.

Yavuz ve askerlerinin binanın içerisine girmesiyle birlikte elindeki silahı kendi kafasına dayayan Çolak, intihar etmek için hazırlanacak. Öte yandan operasyonun henüz başlangıcında kurşunların hedefi olan Üsteğmen Zafer, ekipteki arkadaşlarını oldukça üzecek. Keskin nişancıların saldırısı sonrası hastaneye koşan Yarbay Erdem doktorlara “Durumu nasıl?” diye soracak. Doktorların verdiği “Kötü, felç kalabilir” cevabının ardından morali bozulan Erdem, “Allah’ım yardım et önce Kurtdereli ardından da Zafer” diyecek. Çolak’ı gözden çıkaran teröristlerin lideri ise görevlendirdiği kişiye arabanın bagajında bulunan roketatarı teslim edecek. Çolak’ın bulunduğu binanın adresini veren kadın, hem Çolak’ın hem de askerlerin öldürülmesini talep edecek.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS