Söz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Söz 42. bölüm izle)

  1. Ajanda
Söz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Söz 42. bölüm izle)
Söz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Söz 42. bölüm izle)

Söz yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken 43. bölümde yaşanacakların ön izlemesi akşam saatlerinde dizinin takipçileriyle paylaşıldı. Gizli görevleri nedeniyle dönem dönem kılık değiştirmek zorunda kalan tim yine başarılı operasyonlara imza atacak. İşte 16 Nisan günü ekrana gelen son bölümde yaşananlar ve Söz dizisi 42. bölüm izleme seçenekleri...

Söz dizisi fragman videosu gelecek bölümde timin hangi operasyonlara katılacağını gösterecek . Yavuz’un kendisine sarılmasının ardından duygusal anlat yaşayan Bahar geçmişi geride bırakmaya çalışacak. Ateş ise iyileşen kız arkadaşının yanına gelmesiyle mutlu olacak. Söz'ün 43. bölüm fragmanının ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SÖZ 42. BÖLÜM İZLE

 

SÖZ DİZİSİ 16 NİSAN ÖZETİ

Yavuz, zor durumda! Konvoya yapılan hain saldırı Erdem’in ve kahraman Mehmetçiğimizin gayretiyle savuşturulur. Çatışma sırasında yaralanan Derman kaçmayı başarır ancak durumu ağırdır. Derman’ı tedavi etmek için bir doktora ihtiyacı olan teröristler köye gelen konvoydan bir doktoru kaçırmaya karar verir. Bu doktor Bahar olacaktır.

Konvoyun köye ulaştığını öğrenen ataşe, en sağlam elemanlarından oluşturduğu bir ekibi köyü basmak için görevlendirir. Bu baskını önlemek için Keşanlı önderliğindeki Tim teröristlerin hiç beklemediği bir hamle yapacaktır. Bu esnada Yavuz ise büyük bir tehditle yüz yüze gelmiştir. Yavuz’u içinde bulunduğu tuzaktan kurtarmak için Tim seferber olacaktır.

Köyde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Teröristlerin yardımlar yerine ulaşmasın diye kurduğu tuzaklar sadece Yavuz’u değil, Su ve Çaylak’ı da ölümle burun buruna getirir. Bahar’ı, Derman’ın elinden kurtarmak için varını yoğunu ortaya koyan Yavuz ve Tim, Derman’la burun burunadır. Yavuz, Bahar’ı kurtarmanın bedelini hayatıyla ödemeye hazırdır.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali Haydar’ın kanı yerde kalmayacak... Taburda yapılan törenden sonra Ali Haydar’ın ölmeden önce yaptığı sürprizi fark eden Tim gözyaşlarına boğulur. Ama arkadaşlarının hatırası artık bir an olsun silinmeyecektir. Ali Haydar’ı sonsuz yolculuğuna uğurlayan Tim’in artık tek bir gayesi vardır; Ali Haydar’ın kanını yerde bırakmayıp, katillerinden hesap sormak… Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkarken Karabayır’da her şeye rağmen hayat devam etmektedir.

Sınır ötesinde güvenliği sağlanan bölgelerdeki sivil halka yardım göndermek isteyen Türk Kızılayı’yla birlikte Bahar, Güler, Su ve Nazlı’da yola çıkar. Bu durumdan haberdar olan ataşe, Derman’ı konvoyu durdurması için görevlendirir. Derman hain bir planla konvoya saldırır ve herkesin hayatı tehlike altındadır. Konvoy yola çıktığı sırada Hafız’ın katillerinin peşinde olan Yavuz ve Tim saldırı haberini aldığında her şey için çok geçtir.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS