Bu akşam Survivor var mı? (All 2018 yeni bölüm fragmanı)

 Bu akşam Survivor var mı? (All 2018 yeni bölüm fragmanı)

Survivor yeni bölüm fragmanı bireysel performansların ön plana çıkacağı yarışmada talihsiz bir sakatlığın meydana geleceğini gösterdi. Oyunun gerçekleştiği esnada rakibini geride bırakmak için hızlı bir giriş yapmak isteyen Hakan Hatipoğlu, yüzünü iplere takacak. Acı içinde kalan gönüllüler takımı yarışmacısının yardımına oyunun alanındaki isimler anında müdahale edecek.

Survivor fragman videosu Hakan Hatipoğlu'nun iplere takılmasının ardından acı içerisinde yere yığılacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta yapılan oylama sonucunda adı çıkan Ecem Karaağaç ünlüler takımına geçmiş ve takımlardaki kadın yarışmacı sayısı dengelenmişti. İşte Survivor 2018 5. Bölüm fragmanı ve bu hafta ada konseyi sonrasında yaşanacak yeni gelişmeler…

SURVİVOR 2018 KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ…

SURVİVOR 15 ŞUBAT’TA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANACAK?

İlk haftayı geride bırakmaya hazırlanan yarışmacılar ilerleyen günleri rahat geçirebilmek için ödül oyunlarına verdikleri önemi arttırmaya başladı. All Star 2018 takımının ilk yarışta başarılı bir sonuç elde etmesine rağmen kolay lokma olmadıklarını gösteren gönüllüler takımı açlık butonu için yapılan özel yarışta galip gelen takım olmuştu. Bu hafta da yeni bir yiyeceğin verileceği ödül oyununda iki takım kıyasıya rekabet içerisinde olacak.

CUMALİ, BEYAZ SHOW’DAN SURVİVOR’A!

Yeni sezonun ilk programında Cumali Akgül’ü programa konuk alan Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı’dan özel bir ricada bulunmuştu. Beyaz’ın ve seyircilerin isteğini kırmayan Ilıcalı ise Cumali’nin yeni sezonun ilk yarışmacısı olacağını açıklamıştı. Survivor macerası geçtiğimiz günlerde başlayan Cumali Akgül, programın ilk bölümünde Beyazıt Öztürk’e ve kendisine destek olan isimlere teşekkür etmeyi unutmadı.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS