Survivor kim elendi? 12 Mart son bölümde adadan kim gitti, elenen isim kim oldu?

Survivor kim elendi? 12 Mart son bölümde adadan kim gitti, elenen isim kim oldu?

Survivor 2018’de kim gitti?” sorusu ünlüler takımının ilk veda konseyinde elenen ismin açıklanmasının ardından yanıt buldu. Yeni sezonda ilk kez eleme heyecanı yaşayan ünlülerde adadan gönderilen isim herkesi şaşırttı. Peki, yarışmanın başından bu yana yaptığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken ismin gönderildiği Survivor’da elenen isim kim oldu?

Survivor’da kim elendi sorusu?” All Starlar yarışmacılarının yer aldığı ünlüler takımı arasında yapılan halk oylamasının açıklanmasıyla yanıt buldu. Nihat Doğan, Murat Ceylan ve Damla Can’ın elenme adayları arasında olduğu gecede programdan gönderilen isim şaşırttı. İşte bu hafta adaya veda eden isim ve Survivor son bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Nihat Doğan, Murat Ceylan ve Damla Can arasında yapılan halk oylamasında en az oyu alan Nihat Doğan bu hafta adaya veda eden isim oldu. Yarışmanın ilk bölümlerinden itibaren yaptığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Doğan’ın elendiği dakikalarda stresli anlar yaşayan ünlüler programa 4 yeni ismin katılacağının açıklanmasının ardından şaşkınlıklarını gizleyemedi.

ELENME ADAYLARI NASIL ŞEKİLLENDİ?

Oynanan son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ilk kez adalarından bir arkadaşlarını göndermek zorunda kaldılar. Gerçekleşen ada konseyinde takım kararıyla ilk eleme adayı Nihat Doğan olmuştu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Turabi, Damla Can'ın adını verdi ve Damla ikinci eleme adayı oldu. Üçüncü adayı ise Sema belirledi. Sema Apak, Murat Ceylan'ın ismini vererek üçüncü eleme adayını söyledi.

SURVİVOR’DAN ELENEN İSİM NİHAT DOĞAN KİMDİR?

Nihat Doğan, 13 Şubat 1976’da İstanbul’da doğdu. On bir yaşındayken babasını kaybetti. Ailesinin büyükleri tarafından Muş’a götürülmek istendi fakat gitmek istemediğinden İstanbul’da kaldı. Avcılar’daki bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan fakat Almanya’da ikâmet eden bir çiftin önerisiyle Almanya’ya gitti. Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp Türkiye’ye geri döndü. Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başladı.

 

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS