Survivor yeni bölüm fragmanı (11 Haziran 2018 Pazartesi 95. bölüm)

Survivor yeni bölüm fragmanı (11 Haziran 2018 Pazartesi 95. bölüm)

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı eleme heyecanı yaşayacak olan yarışmacılara bir kötü sürprizin daha geleceğini gösterdi. Ödül oyununu kazanmak için mücadele edecek olan takımlar ödülün sahibi olduğu takdirde “Despacito” isimli şarkının sahibi olan Luis Fonsi’nin konserine katılacak. Peki, Survivor 2018’de Acun Ilıcalı’nın hazırladığı eleme ile ilgili sürpriz ne olacak?

Survivor fragman videosu Hakan ve Mustafa arasında yeni bir tartışmanın yaşanacağını gösterdi. Diğer yarışmacıların araya girmesiyle birlikte güçlükle sona eren kavgada Mustafa’nın kutuları devirmesi olayları başlatan gelişme olacak. İşte 11 Haziran günü Survivor’da yaşanacak gelişmeler ve gelecek bölümün tanıtım videosu…

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR 11 HAZİRAN ÖZETİ

Ödül oyununda Luis Fonsi’nin konserine gideceklerini öğrenen yarışmacılar büyük sevinç yaşayacak. 3 ayı aşkın bir süredir adada yaşamlarını devam ettiren iki takım konser ödülüyle rahat bir nefes alacak. Hilmicem ise Alp Kırşan’ın ödülü açıklamasıyla takla atmaya başlayacak. Hakan ve Mustafa arasında yaşanacak kavgada diğer yarışmacılar araya girecek. Eleme stresinin gerçekleşeceği bölümde Ilıcalı bir kötü haber daha verecek.

İKİ YARIŞMACI ELENECEK

Veda konseyinde yaptığı açıklamalarda adadan bir ismin daha gönderileceğini belirten Ilıcalı, konseyin ertesi günü yeni bir dokunulmazlık oyununun oynanacağını ifade etti. Aynı hafta içerisinde bir yarışmacının daha eleneceğini öğrenen isimlerse açıklamalarla büyük şaşkınlık yaşayacak.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Merve, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve eleme konseylerinin ardından, ünlüler takımından Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın eleme potasına çıktı. Bu üç isimden biri 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde adaya veda edecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS