Survivor yeni bölüm fragmanı (8 Haziran 2018 92. bölüm)

Survivor yeni bölüm fragmanı (8 Haziran 2018 92. bölüm)

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı Turabi Çamkıran’ın yarış esnasında fenalaşacağını gösterdi. İletişim ödülünü kazanmak için büyük mücadele veren iki takım parkurda zor anlar yaşayacak. Engeli aştıktan sonra yere düşen Turabi’nin yaralanması Survivor yeni bölüme damga vuracak.

Survivor fragman videosu bu hafta Turabi’nin sakatlığının diğer yarışmacıları da derinden etkileyeceğini gösterdi. Yarış esnasında yere yığılan Turabi’nin ayağa kalkamaması herkesi harekete geçirecek. İşte 8 Haziran akşamı ekranda olacak Survivor’ın 92. bölümünün tanıtımı…

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Anıl oyun esnasında tahtaya vurmasına sinirlenen Hakan takım arkadaşının yanındaki matarayı aşağıya atacak. Hakan’dan gelen tepki karşısında oldukça şaşıran Anıl ise   “Ne yapacağımı sana mı soracağım?” diyerek yanıt verecek. Ümit Karan’ın aralarından ayrılmasının ardından gönüllülerden güçlü bir yarışmacıyı yarış dışı bırakabileceklerini ifade eden ünlüler bu durumun avantaja çevirmeye çalışacak.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Hakan Hatipoğlu, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagehan tarafından belirlendi. Nagehan Karadere ikinci eleme adayı olarak Damla’nın ismini söyledi. Bu sonucun ardından, geçtiğimiz akşam dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımından Turabi Çamkıran ve Ümit Karan, ikinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımından ise Hakan Hatipoğlu ve Damla Can eleme potasına çıktı. Survivor’dan elenen isim ise favori yarışmacılar arasında gösterilen Ümit Karan oldu.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS