Türkiye İş Bankası personel alımı başvuruları başladı

Türkiye İş Bankası personel alımı başvuruları başladı

İş Bankası personel alımı başvuruları başladı. Bankaların personel alım ilanlarını bekleyenlerin dikkatini çeken bu ilanla KKTC'de görev yapacak personel istihdam edilecek. 14 Ağustos'a kadar devam edecek başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından sınav 19 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Türkiye İş Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Kariyerini bankacılık alanında ilerletmek isteyenler yayımlanan bu ilana ilgi gösterdi. İlanın yayımlanmasıyla birlikte konu hakkında detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Başvuru yapacak adaylarda aranan kriterlerin ne olduğu, kimlerin başvurabileceği gibi sorular yanıt buldu. İşte detaylar...


ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR


İş Bankası personel alımı ile bu kez KKTC vatandaşlarını istihdam edecek. 30 yaşını doldurmamış adayların başvuru yapabileceği alımda adayların kamu haklarından yoksun olmamak, bankanın daha önce yaptığı memur, operasyon elemanı, operasyon destek elemanı ve çağrı merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme aşamalarında başarısız olmamış olmak, üniversitelerin bankacılık, ekonometri, iktisat, işletme, mühendislik, maliye gibi bölümlerinden lisans mezunu olmak gibi şartlara uygun olmaları gerekiyor.


Adayların şu bölümlerden ve dallarından birinde yüksek lisans yapmış olmaları gerekiyor:BAŞVURU TARİHLERİ


İş Bankası personel alımı başvuruları başladı ve 14 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvurunun son günü saat 15.00'e kadar Girne Caddesi No:9 Lefkoşa'da yer alann KKTC Müdürlüğü'ne yapılacak başvuru işlemlerinin ardından sınav 19 Ağustos 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS