20. bölüm fragmanı öncesi Ufak Tefek Cinayetler Sneak Peek videosu yayınlandı

20. bölüm fragmanı öncesi Ufak Tefek Cinayetler Sneak Peek videosu yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken Sneak Peek videosunda kızların tamamının bir yemekte buluşacağını gösterdi. Sarmaşık'ta yaşanacak büyük yüzleşmede bir araya gelecek olan Merve, Oya, Pelin ve Arzu son günlerde olan olayları değerlendirecek. Peki, Ufak Tefek Cinayetler 20. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve bir kez daha gözyaşları içerisinde kalmış Oya ise baygınlık geçirmişti. Gelen teklifle şok olan erkek arkadaşı ise Burcu’nun sürekli olarak rahatsızlanması nedeniyle Oya’ya kontrole gitmeleri gerektiğinin altını çizmişti. İşte yeni haftada Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yaşanacaklar ve Burcu’nun gündem olacak o açıklamaları…

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN VİDEOSU VE 19. BÖLÜM ÖZETİ

Burcu ve Oya çevresinde yaşanan önemli olayların gündem olacağı dizide genç kadının baygın halde bulunması panik oluşturacak. Odanın kapısını açtıktan sonra Oya’yı baygın halde yerde batarken bulan kadın çığlık atmaya başlayacak. Serhan ile Oya’nın geçirdiği romantik dakikalardan haberdar olan Merve ise bu hafta da gözyaşları içerisinde kalacak. Oya’dan intikam almak istemesine rağmen her fırsatta boşluğa düşen Merve yeni haftada da hayal kırıklığı yaşayacak.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ 6 MART ÖZETİ

Bu hafta takipçilerinin karşısına çıkacak dizinin yeni bölümüyle ilgili yayıncı kuruluşun yaptığı açıklama ise şu şekilde; Sarmaşık'ta yalancılar bir bir dökülüyor. Arzu, Merve'nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya'ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya'yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden "can alma" seviyesine geliyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS