21. bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından ekrana geldi

  1. Ajanda
21. bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından ekrana geldi
21. bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından ekrana geldi

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı uzun zamandır beklenen Arzu ve Burcu yüzleşmesinin gerçekleşeceğini gösterdi. Arzu kendisine karşı söylenen yalanları öğrenmek ve geçmişte yaşananlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için Burcu'yu takip etmeye başlayacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinde 21. bölümün ilk sahnesi ve gelecek hafta yaşanacaklar...

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya ve diğerlerinin dahil olduğu düğünde yaşanan karışıklıklar diziye damga vurdu. Sarmakşık’taki herkesi katılmasının planlandığı düğün öncesi “Mehmet Bey’e bir şey söylemeliyim bunu bilmesi gerekiyor” diyen Oya herkesi şaşırtan o açıklamasını yapacak. Peki, nikahın kıyılmasına sayılı dakikalar kala Oya’nın kendilerine doğru geldiğini gören Burcu, Ufak Tefek Cinayetler 20. bölümde hangi adımları atacak?

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN VİDEOSU VE 20. BÖLÜM ÖZETİ

Sarmaşık için tehlikeli dakikaların başladığı haftada bölgedeki karışıklıklar yine devam edecek. Arzu eski eşinin evleneceğini ve baba olacağını öğrenince kendisine tokat atacak. “Arzu gerçekleri benden duymalı” diyerek yaşadığı süreci ona anlatan adam ise yediği tokatla neye uğradığını şaşıracak. Burcu’nun nikah için heyecanlı olduğu esnada Oya’yı görmesi ise tüm dengeleri değiştirecek.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ 13 MART ÖZETİ

Bu hafta yayıncı kuruluş tarafından yapılan açıklama ise şöyle; İyiler ve haydutların çetin savaşı başlıyor! Silahlar çekildi, 4 kadın birbirine saldırıyor. Artık işler ciddi, olan sonunda Oya'ya olacak. En delikanlıyı yiyecek bu Sarmaşık! İyiler ve haydutların çetin savaşı başladı artık. Üstelik bir de düğün var. Ne oluyorsa o düğünde oluyor. Gözleri artık kan bürüdü. Bu düğünün olmamasını isteyen kim? Olmasını isteyen kim?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS