Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? (7. bölüm özeti)

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? (7. bölüm özeti)

İlgiyle izlenen Ufak Tefek Cinayetler'in yeni bölüm fragmanı Pelin'in attığı adımlar sonrasında merakla beklenmeye başlandı. Oya ile Serhan'ı bir arada gören Pelin cep telefonuyla ikilinin fotoğraflarını çekmiş ve arkadaşlarına göndermişti. İşte Ufak Tefek Cinayetler 7. bölümde meydana gelen tüm olaylar...

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya ve Serhan ikilisini bir arada gören Pelin eline geçen fırsatı değerlendirmişti. Öte yandan Oya’nın ani kararları Serhan’ı rahatsız ederken ikili arasında kısa süreli bir itişme meydana gelmişti. Peki, sevilen dizide bu hafta başka hangi gelişmeler yaşandı?

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

UFAK TEFEK CİNAYETLER 7. BÖLÜM ÖZETİ

Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşıkta işler feci karışıyor! Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin’e boyun eğdirmek ve Arzu’yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki, bu o kadar kolay mı? Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı? Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve’yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu’ya da Sarmaşık’tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor! Merve’nin halletmesi gereken esas meselesi ise, Oya! Oya’ysa önüne geçemediği bir aşka kendini kaptırmak üzeredir.

DİZİNİN OYUNCU KÖPEĞİ ARKADAŞLARINA KATKI SAĞLIYOR

Dizinin özel oyuncusu 'Argos' kazandığı harçlıkla hem kendisinin hem Reşadiye ormanındaki sokak hayvanlarının karnını doyuruyor. Ekip çekim yapılan mekânlarda sokak hayvanları için bir kap yemek bir kap su kampanyasına düzenli olarak destek veriyor. Dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinden birinde ise sokak hayvanları için anlamlı mesaj verilmişti. Oya karakterine hayat veren Gökçe Bahadır’ın sokak hayvanları üzerinden mesaj vererek onları fark ettirmiş, bu diyalogları ekran başındaki herkesi duyarlı olmaya davet etmişti.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS