Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı Necmettin'in yeni bir kıskançlık krizi ile baş başa kalacağını gösterdi. Melek ile Yağmur’un birlikte ayarladıkları tatil ise sıra dışı gelişmeleri beraberinde getirecek. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölümünde Ekrem ile Rukiye’nin hırsları hangi sonuçları doğuracak?

Meleklerin Aşkı fragman videosu Necmettin'in krizi çözmek için büyük çaba sarf edeceğini gösterdi . Rukiye’nin Ekrem’den almak istediği intikam ise bir kez daha karşısına zorlu sonuçlar çıkaracak. İşte Meleklerin Aşkı dizisi fragman videosu ve 9 Ağustos’taki yeni bölümün tanıtımı…

MELEKLERİN AŞKI 6. BÖLÜM FRAGMANI

MELEKLERİN AŞKI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Necmettin’in anadilini kaybetmesiyle birlikte Çekilmezlerin hayatı daha da çekilmez hale gelmiştir. Aile, bir yandan Necmettin’i iyileştirmenin yollarını ararken bir yandan da Melike’nin kıskançlık krizleriyle uğraşmaktadır. Necmettin, bu soruna acilen çözüm bulmaya çalışır. Tabii ki bulduğu yöntem, kendi başını daha da belaya sokmaktan ve Melike’nin krizlerini daha da körüklemekten başka bir işe yaramaz. Çekilmezler evi tam bir savaş alanına dönmüştür. Çünkü evde artık yeni bir savaş cephesi açılmıştır. Yağmur, bir yandan onların savaşından sağ kurtulmaya çalışırken bir yandan da Deniz’le uğraşmaktadır. Deniz’in varlığı hem Melek’in Yağmur’dan uzaklaşmasına sebep olmakta, hem de Yağmur’un aşkını ilan etmesine engel olmaktadır.

MELEKLERİN AŞKI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Sercan hem Mehtap’la yakınlaşmak, hem de Yağmur’la Melek’i yakınlaştırmak için onları kendi yazlığına davet eder. Ama Deniz, orada da onları rahat bırakmaz. Yağmur yine aşkını itiraf edememiş, yine Melek’e uzaktan bakmakla yetinmiştir. İmdadına tabii ki Rukiye yetişir. Melek ve Yağmur’la birlikte bir kamp tatili ayarlar. Ama Rukiye, kendi planını yaparken Melek ve Yağmur da boş durmamış, ona bir sürpriz hazırlamıştır. Bu sürpriz, Rukiye’yi çileden çıkarır. Çünkü kamp tatilinin davetsiz misafiri Ekrem’den başkası değildir. Kamp tatili, Yağmur ve Melek için romantik bir organizasyon olacakken, Ekrem ve Rukiye’nin bitmek bilmeyen hırsları yüzünden mahvolur. Rukiye, her fırsatta Ekrem’den geçmişin intikamını almaktadır. Fakat Rukiye kantarın topuzunu kaçırmış, Ekrem yataklara düşmüştür. Yağmur ve Melek, Ekrem için yardım bulmaya gittiklerinde Yağmur, ilk defa Melek’i sonsuza kadar kaybetmenin eşiğine gelmiştir. Çünkü Yağmur’un aşkı, artık Kaf Dağı’nın ardında değil, uçurumun kenarındadır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS