Yayınlandı! İşte Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı ve Savaş'ın açıklamaları...

  1. Ajanda
Yayınlandı! İşte Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı ve Savaş'ın açıklamaları...
Yayınlandı! İşte Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı ve Savaş'ın açıklamaları...

Sevilen dizi 'Bizim Hikaye' yeni bölüm fragmanı ile Savaş'ın evi satılığa çıkaracağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta ekranda olan Bizim Hikaye son bölümde Savaş ile polis arasında yapılan anlaşma gereği genç adam sözünü tutmak zorunda kalmıştı. İşte Bizim Hikaye dizisi 14. bölüm fragmanı ve Filiz'in kardeşleriyle yapacağı o kavga...

‘Bizim Hikaye’ son bölümde Barış ve Filiz'in araları bir daha toparlanmamak üzere bozulmuş Filiz kullanmaması gereken ifadeler kullanmıştı. “Sen buralara ait değilsin” diyen eski arkadaşı Barış’a neler karıştırdığını sormuştu. Filiz’e karşı bir kez daha mahcup olan Barış ise Bizim Hikaye son bölümde kendisini affettirmek için çalışmalara devam etmişti. 

BİZİM HİKAYE 13. BÖLÜM ÖZETİ

Filiz’e karşı yeni açıklamalarda bulunan Barış, “Ben kendinden çok başkasını düşünmeyi sende ve kardeşlerinde öğrendim” diyecek. Genç kızı sevdiğini ona ve ailesine değer verdiğini anlatmaya çalışan Barış, “Merak etme hafta sonu evini boşaltırız” yanıtını duyunca tamamen yıkılacak. “Lanet olsun Filiz” diyerek sevdiği kızın yanında ayrılan Barış, barışma çabaları için attığı adımların sonuçsuz kalmasının ardından gözyaşları içerisinde kalacak. Barış’ın kendisini ne kadar çok sevdiğini bilmesine rağmen söylediği yalanlar nedeniyle ona olan güveni sarsılan Filiz ise Barış’ı kırdığının farkına varacak.

Sevilen dizinin 7 Aralık Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümüyle ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Kiraz’ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış’ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz’ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz’in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez. Şeyma’nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir. Rahmet, Müjde’den gizleyerek Duygu’nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur. Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri’yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz’in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet’i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS