Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı: Yeni bölümde düğün telaşı!

Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı: Yeni bölümde düğün telaşı!

SHOW’un dizisi Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı ile bu hafta konakta düğün telaşı yaşanacağını gösterdi. Kalender’in ani rahatsızlığıyla hastaneye kaldırılmasının kısa süreli paniğe neden olacağı dizide her şeye rağmen düğün iptal edilmeyecek. İşte konaktaki düğünün damga vuracağı Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı…

Yeni Gelin fragman videosu bu hafta sevilen dizide iki önemli gelişmenin birden yaşanacağını gösterdi. Konaktaki düğün telaşı ve Kalender’in hastalığı dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. Peki, Yeni Gelin yeni bölümde Kalender’in hastaneye kaldırılmasına neden olan şey ne olacak?

YENİ GELİN FRAGMAN VİDEOSU

YENİ GELİN 50. BÖLÜM ÖZETİ

Korkut, Kalender’in yokluğunda iktidarı eline alır. Şirin, Baran’la evlenecektir. Şirin, babası olmadan evlenmeye yanaşmasa da son anda aldığı bir telefonla kararını değiştirir. Kalender, sonunda yerini belli etmiş, ne olursa olsun Şirin’in evlenmesini istemiştir. Bu, onun belki de son isteğidir. Şirin, evlenmeye ikna olur. Baran’la nikah masasına oturduğunda, nikah memurunun o sorusuna “doğru” cevap vermenin, hiç de kolay olmadığını anlar.

YENİ GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nazgül’ün oyunla başlayan doğum serüveni gerçeğe dönmüş, Bozoklar yeni torunlarını kucaklarına almıştır. Konağa gelen yeni bebek, beraberinde yeni umutlar getirse de Bozok Konağı’nı sıkıntılı günler beklemektedir. Çünkü Kalender Ağa ortadan kaybolmuştur. Kimse nerede olduğunu bilmemektedir. Fakat şimdilik konağın, Kalender Ağa’dan daha büyük sorunları vardır. Afet’in sırrını herkes öğrenmiştir. Konaktakiler bunun şokunu atlatamamışken davetsiz bir Tanrı misafirini kapılarının önünde bulurlar. Bu misafir, Afet’in yarasına bir nebze de olsa merhem olmuştur. Kaynanalar, bütün enerjilerini Kalender Ağa’yı bulmaya harcayacakken öncelikleri değişir. İlk hedefleri Gökhan’ın çocuk sahibi olmasını sağlamaktır. Bunun için Kalender Ağa’nın yokluğunu fırsat bilip bir yarışma düzenlerler. Yarışmadan da umduğunu bulamayan kaynanalar, başka planlar yapacakken Ayşe herkesten önce davranır. Ayşe’nin emrivakisi konakta şok etkisi yaratır. Afet, bir yol ayrımının başındadır. Ya her şeyi bırakıp gidecektir ya da yaşanan herşeyi sineye çekecektir. Fakat kimsenin hesaplayamadığı bir üçüncü seçenek daha vardır. Afet, neyi seçecektir?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS