Yıldırım ve İmamoğlu ortak canlı yayını ne zaman, hangi kanalda?

Yıldırım ve İmamoğlu ortak canlı yayını ne zaman, hangi kanalda?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayında bir araya gelecekler. İstanbullular başta olmak üzere vatandaşların nefeslerini tutup beklediği canlı yayın öncesi detaylar gündemin en çok araştırılanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, Yıldırım -İmamoğlu ortak canlı yayını hangi kanalda, saat kaçta? İşte cevabı…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri 23 Haziran’da yenilenecek. Seçimden önce ise Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım ve Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayında bir araya gelecekler. Canlı yayın öncesi seçmenler ortak canlı yayının hangi kanalda ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. İşte, Yıldırım – İmamoğlu ortak canlı yayınıyla ilgili tüm detaylar…


ORTAK CANLI YAYIN NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?


İBB başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında karşılaşacaklar. Programın detayları için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay bir son kez bir araya geldi. Detayların netleşmesinin ardından kamera karşısına geçen Ünal ve Altay programın detaylarını kamuoyuyla paylaştı.


İşte, Yıldırım ve İmamoğlu arasındaki ortak canlı yayının detayları:


1- Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım ve Millet ittifakı adayı Sayın Ekrem Imamoğlu 16 haziran 2019 Pazar günü saat 21:00'de canlı yayında bir araya gelecekler.


2- Canlı yayın tüm kanallara açık ortak yayınla yapılacak.


3- Canlı yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya yapacak.


4- Moderatör her bir adaya eşit soru ve eşit süre ilkesine göre sorular soracak.


5- Canlı yayın Lütfi Kırdar kongre merkezinden gerçekleştirilecek.


6- Canlı yayın AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi tarafından görevlendirilmiş ortak bir ekip tarafından gerçekleştirilecek.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS