Yüzleşme dizisi final bölümü ile ekranlara veda ediyor

Yüzleşme dizisi final bölümü ile ekranlara veda ediyor

Uğur Yücel ve Hande Doğandemir’in son dizisi Yüzleşme final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. 26 Mart 2019 günü yayınlanacak son bölümü ile final yapacak olan Yüzleşme’nin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. İşte Yüzleşme final fragmanı ve yeni haftada meydana gelecek olaylar…

Yüzleşme fragman videosu ile dizinin takipçilerine kötü haberi verdi. Birçok usta ismi aynı projede bir araya getiren dizinin final kararı aldığı açıklandı. Peki, bu hafta merakla beklenen finalde neler olacak?


YÜZLEŞME FRAGMAN VİDEOSUYÜZLEŞME DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ


Masal'ın Gonca olduğunun öğrenilmesi artık kaçınılmaz bir sona doğru yaklaşır. Savcı, 15 yıl önce kaybolan Gonca'nın dosyasını tekrar açmaya karar verir. Fikret, Gonca'yı bulmak için Songül'den destek ister fakat karşılık bulamaz. Zira Songül, Gonca'nın yıllar önce öldüğünü düşünmektedir. Fikret ise Songül'e serzenişte bulunur. Savcı olayları ve delilleri derinlemesine inceler. Masal'ın, Ufuk'un öldürüldüğü gece çekilen fotoğrafı Savcı'nın eline geçince olayların rengi fazlasıyla değişir. Kalender Kasabası'nda gizli kalan tüm sırlar aydınlanırken Masal, Gonca olduğunu saklayabilecek mi?


YÜZLEŞME NEDEN BİTİYOR?


Dizinin final kararı almasıyla ilgili resmi bir açıklama gelmese de beklenen sıralamaların elde edilememesinin alınan kararda etkili olduğu düşünülüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS