ajanda

Zeynep mezarlıkta, Anne dizisi 28 Mart yeni bölüm fragmanında Turna ölecek mi?

  1. Ajanda

Zeynep mezarlıkta, Anne dizisi 28 Mart yeni bölüm fragmanında Turna ölecek mi?

Zeynep mezarlıkta, Anne dizisi 28 Mart yeni bölüm fragmanında Turna ölecek mi?

Anne yeni bölüm fragmanı gelecek hafta ekrana gelecek bölümdeki şoke eden sahneyi izleyiciyle paylaşırken "Turna ölecek mi?" sorusunu akıllara getirdi. Salı günleri yayınlanmaya devam eden fenomen dizide bu hafta Zeynep'in mezarlığa giderek Turna'ya ait mezarın başında af dilemesi dizinin takipçilerini oldukça şaşırttı. Hasta yatağında bulunan Zeynep'in Turna'yı hastaneye çağırarak vedalaşması Zeynep'in ölebileceği ihtimallerini kuvvetlendirirken Anne 21'inci bölüm tanıtım videosunda yer alan sahne yeni gelişmeleri merak konusu yaptı. İşte, gelecek bölümün fragmanı ve önümüzdeki hafta yaşanacak olaylar...

Anne dizisi son bölümde Zeynep'in Turna'yı hastaneye çağırarak çok uzaklara gideceğini ve bir daha dönmeyeceğini söylemesi dizinin takipçilerine duygusal dakikalar yaşatmıştı. Sevilen dizide bu hafta yaşanacak olaylar da Anne'nin 20'nci bölümünün ardından yayınlanan tanıtım videosunda yerini aldı. Zeynep'in Turna'nın mezarı başında af dilemesi şaşkınlık yaratırken sosyal medyada yer alan iddialara göre Zeynep ameliyat esnasında bu şekilde bir rüya görecek. Önümüzdeki günlerde ekrana gelecek bölümede Turna'nın ölüp ölmeyeceği ortaya çıkacak.

Şule ile birlikte Turna'nın peşine düşen Zeynep rahatsızlandıktan sonra hastaneye kaldırılırken doktorlardan kötü haberi aldı. Turna'yı yanına çağırarak uzak bir ülkeye yerleşeceğini ve bir daha geri dönmeyeceğini söyleyen Zeynep'in konuşması Gönül'ü ve Turna'yı gözyaşları içerisinde bıraktı. Onsuz yaşayamayacağını söyleyen Turna, gitmemesi için Zeynep'e yalvardı.

ANNE DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Şule ile ayrılmasının ardından kendisine öfkelenen Cengiz, para için Turna’yı kaçırmış ve Zeynep’ten yüklü miktarda fidye talep etmişti. Cengiz’in teklifini çaresiz kabul eden Zeynep ise geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bölümde hazırladığı para ile birlikte Cengiz’in söylediği yere gitti. Buluşma yerinde Şule’yi de gören Cengiz “Bunun ne işi var burada” diyerek paranın kendisine verilmesini talep etti. Parayı aldıktan sonra Turna’yı teslim edeceğini söyleyen Cengiz, polis ekiplerini bölgede görünce paniğe kapılarak kaçmaya çalıştı.

ANNE DİZİSİ 14 MART’TA EKRANA KİLİTLEDİ

Bu sezonun sonunda final yapacağı iddia edilen dizinin bugünkü bölümünde polis ekipleri tarafından vurulan Cengiz, Adapazarı’na kaçmak isterken gişelerde kameralara takıldı. Uzun yol sebebiyle aşırı kan kaybeden Cengiz için yardım isteyen Turna, Cengiz’in hastaneye götürülmesini sağladı. Turna’yı öldüreceğini söyleyen Cengiz, Zeynep ve Şule’ye son bir şans daha vermek istediğini belirtirken istediği yeni miktarla birlikte deniz kıyısında buluşmak istedi. Buluşmaya Gönül’ün gitmesi üzerine öfkeden çılgına dönen Cengiz, Turna’yı denize atmakla tehdit etti. Turna’nın bakıcısı olduğunu dile getiren Gönül böyle bir şey yapması halinde kendisini öldüreceğini belirtti.

Cengiz ile Şule ise fidye alış verişi esnasında yaptıkları kısa konuşmada Şule’nin her şeyi berbat ettiğini ifade etti. Turna’nın aralarının açılmasına neden olduğunu söyleyen Cengiz, Şule’ye yeni bir şans vermeyeceğini dile getirdi. Cengiz’in bayılmasının ardından telefonu eline alarak Zeynep’i arayan Turna güçlükle yaptığı görüşmede Adapazarı yolunda olduklarını söyledi. Turna’nın Zeynep’i aramasına oldukça bozulan Şule ise Zeynep’e karşı tavır almaya devam etti.

60 saniyede günün özeti

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS