AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen oldu! Şükrü Başdeğirmen kimdir?

AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen oldu! Şükrü Başdeğirmen kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları toplantısında AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen ismini açıkladı. Yerel seçimleri üzerinden çalışmalara başlayan AK Parti, Isparta ilinde Şükrü Başdeğirmen ismi ile yola devam edecek.

AK Parti Isparta Adayı Şükrü Başdeğirmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Bir önceki hafta 60 ilin belediye başkan adayları Erdoğan tarafından açıklandı. Adaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Şükrü Başdeğirmen kimdir?

1962’de Isparta’da doğan Şükrü Başdeğirmen, ilk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamlamış; İşletme Fakültesi öğrenimini ve Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yapmıştır.

Şükrü Başdeğirmen iş hayatı

İnşaat, ticaret, gıda, hayvancılık ve enerji sektörleriyle iştigal etmekte olan Başdeğirmen; Belediye Meclis Üyeliği, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Avrupa İşletmeler Meclisi Üyeliği, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Orta derecede İngilizce bilen Şükrü Başdeğirmen, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS