Ankara hava durumu: Meteorolojiden 5 günlük hava durumu raporu

Ankara hava durumu: Meteorolojiden 5 günlük hava durumu raporu

Ankara hava durumu, Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre hafta sonu Ankara’ya kar geliyor. Beş günlük hava durumu nasıl? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beş gün içerisinde en yüksek sıcaklığın 10 derece, en düşük sıcaklığın ise 2 derece olacağını açıkladı. İşte kurum tarafından paylaşılan sıcaklık değerleri…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara’da yaşayan vatandaşları Pazar günü için uyarıyor. Pazar günü Ankara’da kar bekleniliyor. Ankara’da yarın hava nasıl? İşte kurum tarafından yapılan açıklama…


ANKARA BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU


10 Ocak Çarşamba: Gökyüzü bulutlu-puslu, genel olarak yağmur beklenmiyor. En yüksek sıcaklık 5 derece, en düşük sıcaklık 0 derece olması bekleniliyor. Nem oranı yüzde 94-81 arası. Rüzgar saatte 7 km hızda esmesi bekleniliyor.11 Ocak Perşembe: Ankara’da Perşembe günü yağmur bekleniliyor. Sıcaklık en yüksek 7 derece, en düşük 2 derece olması tahmin ediliyor.  Nem oranı yüzde 87-49 arası. Rüzgar saatte 9 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


İstanbul hava durumu 10 Ocak


12 Ocak Cuma: Cuma günü gökyüzü kapalı ve yağışlı. En yüksek sıcaklık 9 derece, en düşük 3 derece olması bekleniliyor. Nem oranı yüzde 88-74 arası. Rüzgar saatte 13 km hızda esmesi bekleniliyor.


13 Ocak Cumartesi: Hafta sonu sağanak yağış beklenirken, en yüksek sıcaklık 10, en düşük sıcaklık 2 derece. Rüzgar saatte 8 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


14 Ocak Pazar: Kar yağışı hafta sonu etkisini gösterirken, en yüksek sıcaklık 4, en düşük sıcaklık ise 2 derece. Nem oranı yüzde 94-77 arası. Rüzgar saatte 9 km hızda esmesi bekleniliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS