magazin haberleri

Arka Sokaklar 429. yeni bölüm fragmanında neler olacak? Son bölümde Pınar'dan acı haber

Arka Sokaklar 429. yeni bölüm fragmanında neler olacak? Son bölümde Pınar'dan acı haber

Arka Sokaklar son bölümü ile yine duygusal dakikaların yaşanmasına neden oldu. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde vurulan Pınar'ın ölmesi üzerine Ali ve ekip tamamen yıkılırken Rıza Komiser, Sezgin'den intikamını alabilmek adına hapisten kaçtı. Rıza Baba'nın hapisten kaçma nedenini anlayan Sezgin, ikisinden birinin ölmeden bu durumun son bulmayacağını ifade etti. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı 10 Şubat'ta ekrana gelen son bölümün ardından merak konusu olurken Rıza'nın kızının intikamını alıp almayacağı gelecek bölümde ortaya çıkacak. Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı Kanal D ile aynı dakikada haberimizde olacak...

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Pınar'ın ölümünün ardından dizinin takipçileri tarafından merakla beklenemye başlandı. Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümlerde kızını kaybeden Sezgin ekipten intikam alabilmek adına kirli oyunlarına devam ederken son olarak cinayet silahının üzerine Rıza komiserin parmak izlerinin bulunmasını sağlamış ve hapse girmesine neden olmuştu. Avluda Rıza Baba'yı öldürmek isteyen Sezgin bu konuda başarılı olamayınca Pınar'ın aracının önünü keserek silahlarıyla birlite taramıştı. Arka Sokaklar son bölüm özeti ve 429. bölümde yaşanacak gelişmeler detaylarıyla birlikte içeriğimizde olacak...

Son bölümü izlemek için tıklayınız…


Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?

Kanal D’nin beğeni ile takip edilen dizisi 3 Şubat’ta yayınlanan yeni bölümü ile yine ekranlara kilitledi. Ekibi bitirme konusunda kararlı olan Sezgin, farklı alanlardan saldırılarına devam edecek. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde işlenen cinayet silahının üzerinde Rıza’nın parmak izlerinin çıkmasıyla birlikte Rıza hakkında soruşturma başlatılmış ve görevden geçici süre ile alınmıştı. Durumu kendisine yediremeyen komiser büyük üzüntü yaşarken gelen ikinci haberle ekibini bırakmak zorunda kaldı. Rıza’nın tutuklanması tüm ekibi zor duruma düşürürken hapse giren Rıza bu kez ölüm riski ile karşı karşıya kaldı.

Rıza’nın işini hapiste bitirmek isteyen Sezgin, avluda boş bir alan ayarlatarak eli bıçaklı kişileri Rıza’yı öldürmesi için görevlendirecek. Sadece komisere değil çevresindekilere de zarar vermek isteyen Sezgin, Pınar’ın peşine taktığı kişilerle Ali’nin eşini de öldürmeye çalışacak.

 Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümlerde Sezgin yaptığı planlar doğrultusunda Ali ve Hakan’ı hapse düşürmüş ardından da Hüsnü’nün tayininin Safranbolu’ya çıkmasına neden olmuştu. Ali ile Hakan’ı hapisten kurtaran ve Hüsnü’nün tayininin geri çekilmesini sağlayan Rıza komiser bu kez Sezgin’in yeni hedefi olacak. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS