Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm final fragmanında "Hayat" marka oluyor

Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm final fragmanında "Hayat" marka oluyor

Aşk Laftan Anlamaz final bölümü ile bu akşam son kez izleyici ile buluşuyor. Hayat ve Murat’ın güzel haberi aldıktan sonra kutlayacakları ilk Sevgililer Günü’nde Hayat, Murat’ın şehir dışına gittiği düşünürken kocası ona hiç beklemediği bir sürpriz hazırlayacak. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı 18 Şubat Cumartesi günü ekrana gelecek 31. bölüm öncesi izleyicinin beğenisine sunulurken Murat’ın karısına hazırladığı sürpriz oldukça romantik dakikaların yaşanmasına neden olacak. Öte yandan Cemil ise Tuval ile yeni bir maceraya atılmaya çalışacak. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı ve finalde yaşanacak gelişmeler…

Aşk Laftan Anlamaz final bölümü fragmanı 18 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak son bölüm öncesi dizinin takipçilerinin beğenisine sunuldu. Hayat'ın hamileliği sonrası ikili arasında aşerme yüzünden tatlı atışmalar başlayacak. Murat ise Hayat'ın kendisine iş gezisinde düşündüğü anda ona Sevgililer Gnü için unutamayacağı bir gece hazırlayacak. Sinema salonunda yeni markaları olan Hayat'ı karısına tanıtan Murat eşinin gönlünü yine mest edecek. Cemil ve Tuval de 14 Şubat vesilesiyle birbirlerine daha da yakınlaşmaya başlaaycak. İşte, Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı. 

CEMİL TUVAL’İ KORUDU

Bülent Emrah Parlak’ın hayat verdiği Cemil karakteri, Tuval’in rahatsız edilmesinin ardından devreye girecek. Tuval’in kolundan tutularak alıkonulmaya çalışıldığını gören Cemil, “Sen kimsin?” sorusu karşısında sinirlenerek kavga etmeye başladı.

Hayat, kendisine getirilen raporların sahte olduğunu düşünerek Murat’ın gerçek babasını araştırmak için işe koyulacak. Öte yandan eşinin kendisinden gizli bir şeyler karıştırdığını düşünen Murat, “Hani birbirimizden sır saklamak yoktu?” diye sitem edecek. Eşinin gerçekleri anlatmasını isteyen Murat, öğrendikleri karışışında yeni bir şok yaşayacak. İkili evlilik sonrası gittikleri ilk tatilden büyük bir keyif alırken yaptıkları araştırmalar sonucu yine eski hallerine dönecekler.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?

Murat ile Hayat’ın arasındaki ilişkiyi öğrenen abisi İstanbul’a gelerek ikilinin karşısına çıkacak. Kız kardeşini sokakta sevgilisi ile sarılırken görünce sinirden çılgına dönen Cemil, onlara hesap sormaya gittiğinde resmi olarak evli oldukları cevabını aldı.

Gecikmeli bir şekilde gerçekleştirilen kına gecesinin ardından ikili nikah masasına otururken resmi olarak evlenmeleriyle birlikte daha rahat yaşamaya başladılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS