1 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları! Günün burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

A A

30.09.2020 - 23:54

1 Ekim günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 1 Ekim Perşembe günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 1 Ekim’ta aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 1 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları

1 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları! Günün burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 1 Ekim Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2020 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Yorgun bir haftayı geri de bırakmak üzeresiniz, dolunaylardan etkilenebilirsiniz. Ritüel yapmanızda fayda var.  

1 Ekim 2020 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Dolunay sürecinde çok hassassınız. Boğa burcu bu kadar hassas ve düşünceli olmaz, hemen kendinize yeni uğraşılar bulmalısınız.   

1 Ekim 2020 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

İş yerinizde bu hafta negatif enerjiye maruz kaldınız. Nedense hafta sonunu evinizde geçirmek size iyi gelecek.

1 Ekim 2020 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Yengeç burcu bireyleri bu hafta anneleriyle mi ilgilense? Uzun zamandır ailenize vakit ayırmıyorsunuz. Onlarla vakit geçirmek size huzur katacak.

1 Ekim 2020 Perşembe Aslan Burç yorumları

Aslan burcu mensubu şahısların bu hafta sonu maddi konularda sıkıntı çekme dönemi. Maddi konuları çözmek için bir finans danışmanına ihtiyacınız var. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

1 Ekim 2020 Perşembe Başak Burç yorumları

Dolunay sizi çok etkileyecek. Evinizde adaçayı yakmalısınız. Nazara karşı önlemlerinizi şimdiden alın.

1 Ekim 2020 Perşembe Terazi Burç Yorumları

Eyvah ki ne eyvah! Eski sevgilileriniz geri döndüğü için kafa karışıklığınız hala devam ediyor. Ah Terazi sen yok musun? Başka zaman dönse affetmem dersin ama dolunay da dönünce nedense bir yumuşak davranıyorsun.

1 Ekim 2020 Perşembe Akrep Burç Yorumları

İş yerinizde sizi huzursuz eden bir arkadaşınızla konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Sorunları çözmek için konuşmak en büyük ilaçtır.
 
1 Ekim 2020 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Gergin misiniz? Çevrenizdekilere barut gibisiniz. Düşünmeden, anlamadan hemen konuşup kavga ediyorsunuz. Sakin olun nefes alın.

1 Ekim 2020 Perşembe Oğlak Burç Yorumları

Oğlak burcu bireyleri imkansız olayları bu hafta sonu deneyimleyebilir. Uzun zaman sonra ilk kez karşılaşacağınız bir arkadaşınızla oturabilirsiniz.  

1 Ekim 2020 Perşembe Kova Burç Yorumları

Kardeşinizle birkaç probleminiz olabilir. Partnerinizle sürekli tartışma halindesiniz.

1 Ekim 2020 Perşembe Balık Burç Yorumları

Yorulduğunuz bir haftayı geride bırakırken mutlusunuz. Sadece neden gereksiz insanlarla muhatap olduğunuzu düşüneceksiniz.