1 Eylül 2020 Salı burç yorumları! Günlük burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

1 Eylül 2020 Salı burç yorumları! Günlük burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

1 Eylül Salı günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 1 Eylül 2020 Salı günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 1 Eylül’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 1 Eylül 2020 Salı günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 1 Eylül Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 1 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2020 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün Ay Koca burcundan ayrılmakta. Balık burcuna geçen Ay sayesinde sabah saatlerinde motivasyonunuz yükselecek, işe mutlu gideceksiniz. Hayatın tadını çıkarmak için motive olacaksınız.

1 Eylül 2020 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugün öğlene kadar yeni bir iş başlatmaman senin için iyi olacak. Ay boşlukta olduğu için bugün sabah saatlerinde sadece sportif faaliyetler yapabilirsin.

1 Eylül 2020 Salı İkizler Burcu Yorumları

Zihinsel gücün etki altında. Bunun sebebine gelecek olursak Salı günü saat 13:42'de gerçekleşecek olan Merkür Plüton arasındaki uyumlu açılma etkisi. Olayların arkasını irdeleyeceksin. 

1 Eylül 2020 Salı Yengeç Burç Yorumları

Bugün sizin için yurt dışı konuları ön planda. Fedakarlık yapabilirsin. Özellikle ailen ile ilgili konularda aileni seçmelisin. 

1 Eylül 2020 Salı Aslan Burç yorumları

Yine gözlemci olduğunuz bir gün daha! Paylaşım yaptığın insanlar hakkında daha net düşüncelere sahipsin fakat her şeyi sorgulayıp araştırmaktasın. 

1 Eylül 2020 Salı Başak Burç yorumları

Bugün sizin için hareketli bir gün! İkili ilişkilerin ön planda olacak ve gizli saklı olaylar kendini açığa çıkarabilir. 

1 Eylül 2020 Salı Terazi Burç Yorumları

Bugünlerde dengesiz bir yapıya sahipsiniz. Peki ama neden? Dolunay öncesi olduğu için dengeni sağlamak çok zor. Sağlığına dikkat etmen gerekiyor. Özellikle ayak rahatsızlıkları yaşayabileceğin bir dönemdesin. 

1 Eylül 2020 Salı Akrep Burç Yorumları

Bugün sabah uyanır uyanmaz keyif alacağın faaliyetler yap! Spor yap, kahve iç, deniz havası al. Enerjin daha da yükselecek. 

1 Eylül 2020 Salı Yay Burcu Yorumları

Evinizle ilgili konular ön planda olacak. Ama bugün Ay'ın hareketleri sebebiyle kesin kararlar vermeyin. Dolunay öncesi gerginlikler yaşayabilirsiniz. 

1 Eylül 2020 Salı Oğlak Burç Yorumları

Sürekli aynı şeyleri yaşıyor gibi hissedebilirsin. Kardeşlerinle ilgili fedakarlıklar yapabilirsin. Çevrendeki olayları daha net algılayacaksın. 

1 Eylül 2020 Salı Kova Burç Yorumları

Parasal konularda kararsızlıklar yaşayabilirsin. Bugün paranızı elinizde tutamayacaksınız, harcamalara dikkat etmelisin. Sabah saatlerinde yeni bir iş başlatmamaya dikkat etmelisiniz çünkü Dolunay öncesi pek hoş olmaz. 

1 Eylül 2020 Salı Balık Burç Yorumları

Salı günü saat 12.34'te Ay senin burcunda! Bireysel konulardaki hassasiyetin artabilir, kırılgan olabilirsin. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS