2 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Pazartesi burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

2 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Pazartesi burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Geçen akşam yaşanan Mavi Dolunay ile birlikte burç yorumları merak ediliyor. Mavi ay, Ay'ın Dünya'da meydana gelen volkanik patlamalar ve orman yangınlarının sebep olduğu toz bulutlarının hareketi nedeniyle mavi ve tonlarında gözükmesiyle oluşur. 2 Kasım günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 2 Kasım Pazartesi günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 2 Kasım’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 2 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 2 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 2 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Mavi AY nedir? 

Dünya'da meydana gelen volkanik patlamalar ve orman yangınlarının sebep olduğu toz bulutlarının hareketi nedeniyle mavi ve tonlarında gözüken Dolunay, gökbilimciler tarafından Mavi Ay olarak tanımlanmıştır. Aslında Ay'ın rengi değişmemekte, ancak toz bulutları sebebiyle Ay mavi renkte görülmektedir.

2 Kasım 2020 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Kariyerinizde elinizden geleni yapıyorsunuz fakat bazı konular isteğiniz dışında gerçekleşiyor. Maddi konularda, zam konularında anlaşma yapmak istiyorsunuz fakat pek olumlu sonuçlanmıyor. Yeni iş arayışına girebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ve arkadaşlarınızla ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugün önemli bir karar alabilirsiniz. İş hayatında yeni ve köklü bir değişim yaşanabilir. Aşk hayatınızda partneriniz ile karşılıklı güvensizlik içindesiniz. Partnerinizle ilgilenmeye ne dersiniz?

2 Kasım 2020 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Aşk hayatınızda renkli biri olacaksınız. Sevgilinizle eğlenmek çok güzel her anınız bir macera fakat bu ara kavga edebilirsiniz. İş hayatınızda değişimler yaşanabilir. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

İşinize gider gitmez tartışmalar yaşayacaksınız. Yaptığınız iş sizi bugünlerde mutlu etmiyor. Aşk hayatınızda riskler yaşayabilirsiniz. Bu ara aşırı hassassınız ve partneriniz geriliyor. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Aslan Burç yorumları

İş hayatınızda kendinizi değiştirdiğinizi düşünüyorsunuz fakat daha soğukkanlı olmalısınız. Küçük hatalar yapmanız sizi mutsuz edecek. Arkadaşlarınızdan zarar gördüğünüzü düşünüyorsunuz. Ekonomik olarak riskli günlerdesiniz. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Başak Burç yorumları

Hassas bir gün yaşayabilirsiniz. Gün sonu ise muhteşem bir enerjiye sahip olacaksınız. Renkli olmayı seviyorsunuz fakat bugünlerde enerjinizi sömürenler fazlasıyla mevcut. Akşam saatlerinizi sosyalleşmeye ayırabilirsiniz. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

Bugün yaptığınız çalışmalarda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Stresli ve huzursuz bir gündesiniz. Hayatı akışına göre bırakmak konusunda güçlük çekebilirsiniz. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

Bugün iş seyahatine gidebilirsiniz. Belki yurt dışı seyahati de olabilir. Özel hayatınızda partneriniz ile maddi konularda tartışmalar yaşayabilirsiniz. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Aşk hayatınızda partnerinizin baskıcı tavırları sizi sıkacak. Önerileri dinlemeniz size katkı sağlayabilir. İş hayatınızda takdir edileceğiniz bir gününüzdesiniz.

2 Kasım 2020 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde yalnızlığı tercih edeceksiniz. Ekonomik olarak durumunuz kötü olmadığı için kaygısız bir ruh hali içerisinde olacaksınız.

2 Kasım 2020 Pazartesi Kova Burç Yorumları

İş hayatında yaptığınız projeler size keyif vermemektedir. İki kere düşünmeniz gereken bazı konular var ve aldığınız kararlardan pişmanlık duymayacaksınız. 

2 Kasım 2020 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Sizin için önemli ve hayatınızı etkileyecek iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Hemen karar vermek yerine iyice bir düşünün. Arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapın.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS