28 Ekim 2020 Çarşamba günlük burç yorumları! Günün burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

28 Ekim 2020 Çarşamba günlük burç yorumları! Günün burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

28 Ekim günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 28 Ekim’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 28 Ekim 2020 Çarşamba günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 28 Ekim Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 28 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2020 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Ay bugün öğleden sonra sizin burcunuza geçecek. Anlık duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Ansızın bazı planları uygulamaya başlayabilirsiniz. Gereksiz pek çok olay sizi meşgul edecek. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bugün hareketli bir gün yaşayacaksınız. Ay, Merkür ve Venüs burç değiştiriyor bu size enerji olarak yansıyacak. İlişkilerinizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Ekim 2020 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Ay 12'ye doğru boşlukta olacak. Bu süreçte kesinlikle yeni bir iş başlatmamalı, yeni kararlar almamalısın. Değişken enerjiler yaşanabilir, panik yapma. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Yengeç Burç Yorumları

Ay Balık burcuna doğru ilerleyecek, çarşamba gününü sağlık, temizlik gibi konulara ayırabilirsin. Bugünlerde meditasyon yapmak size iyi gelecek.

28 Ekim 2020 Çarşamba Aslan Burç yorumları

Yatırım olarak şanslı bir gündesin. Döviz ya da hisseli kazanımlara sahip olacaksın. İkili ilişkilerin, arkadaşlık ortamlarındaki ilişkiler seni bugün zorlayacak.

28 Ekim 2020 Çarşamba Başak Burç yorumları

Ay Balık burcunda ilerlerken sosyal çevren için önemli birtakım fedakarlıklar yapabilirsiniz. Öğleden sonra gece saatlerine doğru sürekli bir zıtlaşma yaşanabilir.

28 Ekim 2020 Çarşamba Terazi Burç Yorumları

Bugün çalışma ortamında çoğu zaman gergin ama anlık enerjilere sahip olacaksınız. Sevdiğin iş arkadaşlarını koruyabilirsin, tartışmalara dahil olabilirsin. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Akrep Burç Yorumları

Ailenizle ya da çocuklarınız varsa onlarla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Ay Koç burcuna geçerken baş ağrısı, sırt ve boyun ağrıları yaşayabilirsiniz. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Uzun bir süredir düşündüğünüz hedefleri uygulamaya koyulacaksınız. Bu hedeflerle ilgili ailenizden destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk hayatınızda mutsuzluklar olabilir.

28 Ekim 2020 Çarşamba Oğlak Burç Yorumları

Kardeşiniz ya da kuzeninizden destek alacaksınız ve bu sizin yaralarınızı iyileştirebilir. Gün içerisinde zihinsel olarak yorgun olacaksınız ve gece bir şeyler düşünmemeye çalışın. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Kova Burç Yorumları

Elinizde bir takım işler var ve bunları uygulamak için enerjileri doğru ayarlamak gerekiyor. Ekonomik konularda sabah saatlerinde şanssız olacaksınız. 

28 Ekim 2020 Çarşamba Balık Burç Yorumları

Değişken enerjiler sebebiyle planlarınız bozulabilir. Aşk hayatında daha hassas olabilirsiniz. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS