hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Balık Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Balık Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Balık Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Balık Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Balık erkeği ve başak kadını arasında genel anlamda bir uyum olur. Her ne kadar biri duygularıyla biri mantığıyla hareket etse de aralarında denge kurmaları mümkündür.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Balık Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu...

  Başak kadını toprak grubunda, balık erkeği ise su elementinde bir burçtur. Başak kadınları her hareketlerini mantıklı düşünerek gerçekleştirirken balık erkekleri duygularıyla hareket etmeyi tercih eder. Bu iki burç eğer aralarında dengeyi sağlayabilirlerse iyi anlaşabilirler ve uyumları da yüksek olur.

  Karakter özelliklerine bakıldığında ikisinin de aile ve ev hayatına düşkün oldukları söylenebilir. Bu nedenle yaşadıkları aşk da uyumlu olabilir. Aralarında çıkacak tek sorun başak kadınının balık erkeğinin ilgisinden sıkılması olur. Bunu da konuşarak hallederse uzun bir ilişki yaşayabilirler.

  Başak Kadını İle Balık Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Balık erkeği duygusal olmasına rağmen başak kadını mantıksaldır ve duygularını arka plana atarak mantıkları ile hareket etmeyi isterler. Gerçekçi başak kadını ile hayalperest balık erkeği eğer birbirlerini dengelerlerse ilişkileri uyumlu ve uzun soluklu olur.

  Fakat balık eğer ilişkide çok duygusal davranır ve başak kadınına çok ilgi gösterirse başaklar bu ilgiden fazlasıyla sıkılabilir. İki burç da evlenmek ve sıcak bir yuva kurmak ister fakat bunun için dengeli iletişim ararlar.

  Balık Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

  Balık erkeği dendiğinde herkesin aklına hemen duygusal ve romantik prens gelir. Sevecen ve daha iyi bir dünya arayışında olan balık burçları için hayalperest olduklarını söylemek mümkündür. Balık erkeği oldukça anlayışlıdır ve kimseyi yargılamaz. İnsanlar genellikle balık erkekleri ile arkadaş olurlar ve dertlerini onlara rahatlıkla anlatırlar.

  Balık burcu erkeği kendini bunalmış hissettiği zaman dinlenmek ve iyileşmek için yalnız kalmak ister. Zihni dinlendiği ve kendine geldiği zaman kendini daha iyi hissetmesi mümkündür. İlişkide romantik olan balık erkeği kendine sahiplenecek bir eş arar. Sürprizler yapmak ve partnerini mutlu etmek tam da balık erkeklerinin yaptığı şeydir.

  Başak Kadınının Özellikleri Nelerdir?

  Başak burcu kadını disiplinli, titiz, planlı ve otoriter olması ile bilinmektedir. Daha çok mantıksal hareket eden başak kadını dostluğunu da her zaman sağlam temellere dayalı olarak kurmak ister. Mükemmelin peşinde koşan başak burcunun analitik zekası da çok gelişmiştir.

  Genellikle bütün konuları çok iyi analiz ederler ve bu nedenle de en doğru sonuca ulaşırlar. Başak kadını yeni bilgiler öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi çok sever. Doğayı, uzun yürüyüşleri ve iç sesini dinlemeyi de seven başak burçları yalnız kaldıkları zaman asla sıkılmazlar.

  Çalışkan ve pratik oldukları için başkalarını eleştirmekten asla geri durmazlar. Herkesin kendisi gibi olmasını isteyen başak kadını bazen karşısındakini yorsa da mükemmeli aramaktan hiçbir zaman vazgeçmez. Başak kadını her ne kadar sosyal olsa da evde vakit geçirmekten ve yalnız olmaktan da çok hoşlanır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow