Başak Burcu Kadını Özellikleri: Başak Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Başak Burcu Kadını Özellikleri: Başak Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Başak burcu döngüsü her yıl 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihlerinin arasında gerçekleşmektedir. Sizler için Başak Burcu Kadını Özellikleri: Başak Kadınının Cinsellik ve Aşk Hayatı nasıldır? Başak burcunun elementi toprak olmaktadır. Yönetici gezegeni ise Merkür olup niteliği değişkendir.

Başak Burcu

Zodyak’ın on iki burcu arasından altıncısı olan bu başak burcuna dahil olan kadınlar; genel olarak güçlü, hırslı, çok başarılı ve de titiz yapıları ile de dikkatleri üzerlerine çekmektedir. En belirgin olan özellikleri dışında başak burcu kadınlarına dair olan bilinmeyen yönlerde aşağıda açıklanmaktadır.

Başak burcu kadını ayrıca temizlik ve de titizlikle ilgili her şey ile ilgilenmekten hoşlanırlar. Arkadaşları ve de dostları ile beraber güzel, eğlenceli ve bir o kadar da hoş sohbet edip zaman geçirmek onları he daim mutlu eder ve de rahatlatır. İnsanları eleştirmekten zevk alan yanları her zaman vardır.

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadını temel özellikleri, zeka ve de güzelliğin etkileyici kombinasyonu olmak üzere göz alıcıdır. Bu kişiler bulundukları her ortamda hareketleri ve de mantıksal hareketleri ile kolay bir şekilde göze çarpar ve de ilgi çekmektedir. Organizasyon yetenekleri güçlü olan bu kadınlar genelde icraat insanı olarak da tanımlanabilirler. Ayrıca yaratıcı bir mizaçları ile de çalışkan, yardımsever kişilikleri çevreleri tarafından çok takdir edilir ve sempati kazanırlar.

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadınları genelde tipik olarak fiziksel özellikleri uzun boy, ince bir beldir. Ayrıca pembe buğday ya da esmer olan bir yüz gelmektedir. Bu kişilerin saçları genel olarak uzun ve de koyu renklidir. Farklı bir çekicilikleri vardır. Gözleri de adeta bir insanın içini okuyan derecede olan bu çekici kadınların genelde bakışlarının etkisinde kalmamak çok zordur.

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Bu kişiler genelde çok pratik olmaları nedeni ile sorunlara çok hızlı çözümler bulabilirler. Ayrıca genel olarak yaşadıkları hayatın her durumunu oldukça detaylı bir şekilde planlamaktadırlar. Topluma ve de insanlara karşı oldukça duyarlı olan başak burcunun kadınları ayrıca çok yardımsever olup bu özellikleri nedeni ile de her daim örnek teşkil ederler. Başak burcu kadınlarının genelde ince ve de hassas bir ruhu vardır. Olaylara her zaman mantık çerçevesinden bakmaya da gayret gösterirler.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Toprak grubundan olması ile dikkat çeken başak burcu kadınlarının olumsuz özelliklerine bakacak olur isek genel olarak pek çoğu fazla detaycı olmaktadır. Bu kadınlar bazen karşılarındaki kişileri bile çok fazla bunaltabilir. Ayrıca bu özellikleri yükselen burcu başak olan kadınlar içinde geçerli olmaktadır. Aşırı titiz ve de aşırı tutucu olurlar ve bu nedenle de genel olarak partnerleri ile de sorunlar yaşamalarına sebep olmaktadır.

Bu burca sahip olan kadınlar genelde kıskançlıkta da dozunu aştıkları zamanlar çok az değildir. Ayrıca çok ketum ve de mesafeli davranışları nedeni ile ilişkilerinde karşılarındaki insanın her daim kendilerinden uzaklaşmasına ve de soğumasına neden olabilirler. Kararlarından ve de isteklerinden kolay bir şekilde vazgeçemezler ve bu da genelde kişilerin tartışmalarını alevlendirebilen bazı özellikleri arasında göze çarpmaktadır.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadınının aşk hayatına bakıldığı zaman genel olarak sevdiği zaman, karşısında olan insanın bu güzel sevginin değerini her daim ömrü boyunca bilmesini isterler. Başak burcu kadınlarının sevgi anlayışı günümüzde yaşanan sevgi anlayışından oldukça uzaktır. Genelde kısa süreli olan ilişkiler, gecelik ilişkiler ile samimiyetsiz olan aşklar bu başak burcu kadınının temelde geleneksel yapısına olan tamamen aykırıdır. Bu burcun kadınları bu tarz ilişkilerden her daim uzak dururlar. Gerçek sevgiyle samimi bir şekilde en derinden sevilmek ve de en derinden güvenmek isterler. Ayrıca onlar için her zaman sadakat çok önemlidir.

Başak Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Başak burcu kadını genel olarak ağırbaşlı ve de ciddi bir mizaca sahipti olmaktadır. Buna ek olarak yüksek ve de gizli bir libido içlerinde saklıdır. Çok fazla insan ile cinsel bir birliktelik yaşamazlar. Tek eşlilikten ve de tek evlilikten yana olup eşi ile de birlikte mutlu, sağlıklı cinsel bir yaşam kurmak ister.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS