hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu... Kova Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu... Kova Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burç uyumları, ilişkilerin yol haritasını belirlemede oldukça önemli bir yere sahiptir. Astrolojik öngörüler ve burç yorumlarıyla harmanlanan uyum haritasına, kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla başvurulmaktadır. Farklı burçlardaki kişilerin astrolojik uyumları uzmanlar tarafından her yönüyle yorumlandırılmıştır. Disiplinli başak erkeği ile özgürlüğüne düşkün kova kadınının uyumları da detaylı olarak analiz edilmiştir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu

  Haritadaki iki asil burç yan yana geldiğinde ortaya muhteşem bir ilişkinin ilk filizleri atılmış olur. Başak erkeği sadık, kova kadını ılımlı olduğu için, kavgasız, gürültüsüz bir ilişki olacağını söylemek mümkün. İki burç da kişilik olarak sabırlı burçlardandır. Ancak en büyük sıkıntı, sorunların büyümesine fırsat vermeden konuşmaktır.

  Başak erkeği ve kova kadını, bazı durumlarda, problemleri hasır alto edebilir. Bu da ilerleyen zamanlarda konuşulmamış olayların gün yüzüne çıkıp daha büyük sorunlara yol açmasına neden olabilir. O sebeple burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, her zaman karşılıklı iletişim halinde olmaktır. Bu iletişim ile başak erkeği ve kova kadını uzun, mutlu, sakin ve huzurlu bir birliktelik yaşayabilirler.

  Kova Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Öncelikle kova kadınının özgürlüğü sevdiği bilinmektedir. Burada başak erkeğinin, kova kadınını engellememesi önemlidir. Ayrıca kova kadını yalandan ve riyakarlıktan nefret eder. Açık iletişimden yanadır. Eğer bir başak erkeği kova kadının mutlu etmek istiyorsa, ona ılımlı ve sevecen bir şekilde yaklaşmalı, asla kızmamalıdır. Tatlı dilli ve yumuşak başlı bir iletişim ile kova kadınını mutlu etmek kolaydır.

  Başak erkeği, her zaman dürüstlükten yanadır. Disiplin ve sadakat bu burç erkekleri için çok önemlidir. Bu sebeple hayatında bir başak erkeği olan kova kadınları, muhakkak dürüst ve yaptıklarını her zaman söylemek üzerine kurulu bir ilişki yaşayacaklarını bilmelidirler. Bununla birlikte yapılan planların son anda iptal edilmesi, verilen sözlerin tutulmaması da başak erkeğini oldukça kızdırabilir.

  Düzenli, yalansız, disipline bir ilişki, başak erkeğinin en güzel yanlarını da ortaya çıkaracaktır. Sadece kendi gibi olan, yalın ve doğal kadınları tercih eden başak erkeği, kova kadınının sevecenliği ile mutlu bir ilişki yaşayabilir.

  Kova Kadını Nasıl Olur?

  Su grubunun sakinliği bünyesinde taşıyan kova kadını, ılımlı ve naif yapısı ile her ortamda yatıştırıcı bir rol üstlenir. Olaylara bambaşka açılardan bakar ve bu onun en önemli yeteneğidir. Özgürlüğüne düşkündür. Kova kadını, adeta sinirleri alınmış, cömert bir perspektifte ilişkilerini yürütür.

  Ancak sabrının sınırlarını zorlamamak gerekir. Kova kadınını kızdırmak içi ona yalan söylemek ve ikiyüzlülük yapmak yeterlidir. Her konuda sabırlı olan kova kadını, iş bu eylemlere gelince adeta aslan kesilebilir.

  Başak Erkeği Nasıl Olur?

  Başak erkeği, disiplinli yapısı ile ön plana çıkar. Gerek özel hayatında gerekse ilişkilerinde her zaman düzen ve disiplin ister. Bir başak erkeği demek aynı zamanda şefkat ve iyimserlik demektir. Bol sürprizli, sevdiğine sadık başak erkeği, ilişkilerinde genellikle lider olmayı ve sözünü geçirmeyi sever. Başak erkeğinin en kızdığı nokta ondan habersiz bir şey yapmak olur. Bu nedenle başak burcuna sahip erkekler her zaman dürüstlüğe çok önem verirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow