hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu... Yay Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İkili ilişkilerde partnerlerin birbiriyle olan uyumları, bir ilişkinin geleceğinin olup olmayacağını belirleyen en önemli etkendir. Partnerler ayrıca hayatlarına aldıkları kişilerin kendilerinin burçlarıyla olan uyumunu da merak etmekte ve bu bilgiye ulaşmak için araştırmalar yapmaktadır. Her burcun kendine has karakteristik özellikleri bulunmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu sebeple her burcun diğer burçlarla anlaşabilme konusunda bazı sınırlılıkları bulunmaktadır. Bu sınırlılıkların farkında olup bireylerin kendilerini değiştirme ve geliştirme yönündeki adımları ikili ilişkilere olumlu yansıyacak ve sağlıklı mutlu, huzurlu bir ilişki yaşamanın kapısını açacaktır.

  Başak Erkeği Yay Kadını Burç Uyumu

  Başak burcu ve yay burcu değişken etkisinde olan burçlar arasındadır. Bu iki burcun da değişken etkisinde olması partnerlerin birbirlerine uyum sağlamaları açısından ilişkilerini genellikle olumlu yönde etkilemektedir.

  Bu iki burca mensup partnerler birbirlerini kırmamak ve birbirlerini üzmemek adına ilişkide elini taşın altına koyan başka bir deyişle ilişkinin sorumluluğunu alan bireylerdir. Bu sebeple bir başak erkeği ve yay kadınının ilişkisi sağlam temelli bir ilişki yaşayabilecek burç grupları arasında sayılabilmektedir.

  Yay Kadını ile Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak erkeği ile yay burcu kadının ilişkisi eğlenceli bir ilişki olabilmektedir. Birbirlerinin zekalarına olan hayranlıkları birbirlerinin daha çok dikkatin çekmelerini sağlamaktadır. Aralarında tutku dolu bir ilişkinin yaşanması kuvvetle muhtemeldir. Ancak başak burcunun toprak grubundan yay burcunun ise ateş grubu burçlarından birisi olması zaman zaman ilişkilerde partnerlerin birbirlerini anlayabilmeleri konusunda problemler yaratabilmektedir.

  Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

  Ateş grubu ve değişken etkisinde olan yay burcu kadınları ortama enerji saçan, hareketli tavırlarıyla bilinmektedir. Yeni bilgiler öğrenmek, ufkunu genişletmek yay burcu kadının önemsediği, olmazsa olmaz dediği eylemler arasındadır. Sonsuz merakını bir nebze olsun giderebilmek adına derin araştırmalar yaparlar ve diğer bireylerden yeni bilgiler öğrenebilmek için onlarla iletişime geçer, onları dinlerler.

  Yay burcu kadınları eğlenmekten ve heyecan verici işler yapmaktan çok hoşlanırlar. Ateş gurubu burcu olmanın etkisiyle beraber özgürlüklerine çok düşkündürler. Bu sebeple yay burcu kadınları yaptıkları işlere karışılması ve sorgulanmasından pek de hoşlandıkları söylenemez.

  Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

  Toprak grubu burçlarının değişken etkisindeki burcu olan başak burcu erkeğinin özellikleri incelendiğinde genellikle mükemmeliyetçi bir yapıda oldukları görülmektedir. İşlerini yürütebilmek adına çok emek verirler ve titiz bir biçimde işlerini yürütürler. Detaycı bir düşünce yapısına sahip oldukları için ilişkilerinde de her detayı atlamadan düşünmek için yoğun çaba harcarlar.

  Toprak grubu burcu olmanın etkisiyle genellikle duygularından çok mantıklarının sesini dinlemeye özen gösterirler. Ayrıca ikili ilişkilerde sorumluluk alan ve güvenilir burçlar arasında başak burcu sayılmaktadır. Eğer bir başak burcu erkeği partnerine bir konu hakkında söz verdiyse o sözü yerine getirebilmek için tüm olanaklarını kullanacaktır. Çünkü başak burcu erkekleri sözlerine sadık kişiler olarak anılmaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow