Son Dakika

Benan Topbaş hazırladı... 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

A A

12.11.2021 - 09:51 Son Güncelleme:

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 12 Kasım günü aşk, sağlık, para, iş ve aile konularında sizleri neler bekliyor? İşte 12 Kasım günlük burç yorumları... (Yorumları okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın...)

Benan Topbaş hazırladı... 12 Kasım Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç ve yükselen Koç burçları

 Maddi konularda bazı değişimler yaşayabilir yeni yatırımlara ve yeni atılımları adım atmak isteyebilirsiniz. Gökyüzü sizi bu alanda destekliyor olacak. İkili ilişkilerde ise yoğun duygulardan kaçınmaya çalışın. kıskançlık duygularınızı bastırmaya özen gösterin sevgili Koç burçları. Aynı zamanda kendinizle alakalı bazı mantıksal kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat ani sinirle eğer bu kararları alırsanız hayatınızda bazı çıkmazlara yol açabilirsiniz. Aşk hayatınızla alakalı eğer partneriniz varsa veya evliyseniz güzel gelişmelerin güzel konuşmaların olacağı bir dönemdesiniz. İçindeki duyguları artık tamamen dışarıya vuracaksınız sevgili Koç burçları. Eğer yalnızsanız kafa dengi biriyle tanışmanız an meselesi…

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa burçları

Maddi konularda tutumlu davranmaz ve gereksiz harcamalardan kaçınmazsınız maddi bazı kayıplar olacak Sevgili Boğalar. Kendinizde bazı değişimler yapmak ve bu değişimlerle beraber kendi duygularınızı anlayabilmeniz için de uygun zamanlardasınız boğa ve yükselen burcu boğa olanlar. Aşk hayatınızla alakalı evliyseniz ya da bir partneriniz varsa yapacağınız konuşmalarda yapıcı konuşmalar yapmanız gerekiyor. Eğer bu konuşmaları yapıcı yapmazsanız ilişkilerde bazı Kopmalar yaşanabilir. Eğer partneriniz yok ise ani bir tanışma ile hayatınıza yeni bir insan girebilir. İş konuları ile alakalı bazı şanslar sizin kapınızı yakın bir zamanda çalacak gibi gözüküyor Sevgili Boğalar. Duygularınızı toplum önünde açıkça ifade edin lütfen

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları

Maddi anlamda ailevi konular daha ön plana çıkıyor sevgili ikizler burçları. Borç miras alacak gibi mevzularla gündeminiz meşgul olacak. Sevgili ikizler aynı zamanda sağlık konularının bugün sizin için ayrı bir önemi var lütfen sağlık kontrollerini ihmal etmeyin. Aşk hayatında ise evli iseniz ya da bir partneriniz varsa daha özgürlükçü bir yapıda ve ilişkide daha saygı duyularak ilerlenmesi gerekiyor. Eğer yalnızsanız yurtdışı bağlantılı bir insanla tanışma ihtimaliniz olabilir. İş hayatınızla alakalı bazı köklü değişimler yaşayabilir, yurtdışı bağlantılı işlerle yoğun olabilirsiniz. Maddi anlamda da manevi anlamda da kendinizi değiştireceğiniz bir gün.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç burçları

İkili ilişkilerde fevri davranışlarınız kendi karakterinizle zıt düştüğünden dolayı sevgili Yengeçler birazcık sakin kalmanızı öneriyorum. Evli olan veya bir ilişki içerisinde bulunan yengeç burçları ise bu ilişkiyi bir adım öteye taşımak için adımlar atabilir geçmiş tecrübelerden ders çıkararak daha güzel bir ilişki için çaba sarf edebilir. Eğer ilişkisi olmayan bir yengeç burcuysanız eski sevgilinizin çat kapı kapınızı çalması çok mümkün… Parasal konularda yaptığınız yatırımların karşılığını göreceğiniz bir gün. Kendi kendinizi hırslandırmamanızı ve bazı şeyleri kafanızda kurmamanızı tavsiye ediyorum sevgili yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan burçları 

Ailenizle alakalı bazı kararlar almanız gerekebilir fakat bu alacağınız kararlar aile bireylerinizden bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Evli veya ilişkisi olan bir aslan burcuysanız aşk hayatınızda aşkı doruklarına kadar yaşayacağınızı söyleyebilirim. Eğer yalnız bir aslan burcuysanız şans sizden yana. katılacağınız bir arkadaş ortamında yeni bir insanla tanışabilir ve bu insanın kafanıza yattığını hissedebilirsiniz. İş hayatınızla alakalı ani değişimler yaşayabilir ve aldığınız kararların sizi daha iyi hissettirdiğini düşünebilirsiniz. Girdiğiniz arkadaş ortamlarında ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmenizi de tavsiye ediyorum.

Sevgili Başak ve yükselen Başak burçları

İletişim konularınız çok canlanıyor sevgili başaklar dilinizle etkilemeyeceğiniz insan yok adeta. Fakat ikili ilişkilerde bu dili kullanırken aman dikkat. Sağlık sorunlarınızla alakalı bazı kararlar alabilir kendinizle alakalı bazı değişimlere gitmek isteyebilirsiniz. Evli ya da ilişkisi olan bir başak burcu iseniz ilişkinizde yolunda gitmeyen her ne varsa bunun ortaya koyulması ve konuşulması gerektiğine inandığınız bir gün olacak. Eğer ilişkisi olmayan bir Başak burcuysanız ailenizin onaylayabileceği biriyle yeni bir ilişkiye başlama ihtimaliniz çok yüksek sevgili Başaklar. İş hayatınızla alakalı eğer ki içinizdeki hırsına yenik düşmezseniz güzel gelişmeler kapınızı çalacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi burçları

Maddi konularda kendi iç sesinizi dinleyeceğiniz ve fevri kararlar verebileceğiniz bir gündesiniz sevgili teraziler. Mantığınızın sesini kullanarak hareket ederseniz maddi kayıpların önüne geçebileceğiniz bir gün olacak. İkili ilişkilerde ise özgürlükçü yapınız iletişim tarzınızı da etkileyecek gibi gözüküyor. Aslında duygularınızı tam olarak ortaya koyarsanız sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Evli ya da ilişkisi olan bir terazi burcuysanız evliliğinizle alakalı ya da ilişkinizle alakalı size zarar veren her ne varsa artık gün yüzüne çıkma vakti gelmiş de geçiyor. İlişkisi olmayan bir terazi burcu iseniz katıldığınız ortamlarda dilinizle birini kendinize aşık edebilirsiniz. İş hayatınızla alakalı içinizdeki sesi dinleyerek ne istediğinize karar vermeniz gereken bir gün.

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları

Kendi içinize döndüğünüz kendi kararlarınızı sorguladığınız ve kendi başınıza kalmak istediğiniz bir gün içerisindesiniz sevgili Akrepler. Aileyle alakalı konularda duygusal kararlar verilebilir ve aile içerisindeki sorunların çözülmesi için net adımlar atılabilir. Evli ya da ilişkisi olan bir akrep burcu iseniz bu evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı bazı sorunları çözmek için net adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Eğer ilişkisi olmayan bir akrep burcu iseniz hayatınıza alacağınız insanları seçerken inceleyip sık dokuyabileceğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda ise ani yükselişlere ve ani gelişmelere hazırlıklı olun sevgili Akrepler yıldızınızın parladığını hissedebilirsiniz yalnız parayla alakalı konularda fazla hırsa aman dikkat.

Sevgili Yay ve yükselen Yay burçları

Maddi anlamda görmüş olduğunuz zararları iyice düşünerek artık daha mantıksal adımlar atmaya karar vereceğiniz bir gün olacak sevgili yaylar. Aynı zamanda aile ilişkilerinizle alakalı da bazı aşılmaz köprüleri aşacaksınız. Evli ya da ilişkisi olan bir yay burcu iseniz bazı bitmeler ve Kopmalar yaşamanız çok muhtemel. Bunlardan ders çıkarmaya çalışın sevgili yaylar. eğer hayatınızda bir ilişkiniz yok ise hayatınıza alacağınız insanın size gerçekten iyi gelip gelmeyeceğini analiz etmeniz gerekiyor. iş hayatınızla alakalı tutumlu ve titiz davranacağınız bir gündesiniz. Kurduğunuz hayallere, içinizde düşündüğünüz duygu ve düşüncelere dikkat edin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak burçları

Parasal konularda Çok şanslı bir döneme giriş yaptığınızı söyleyebilirim gün içerisinde bazı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ailenizle alakalı bazı açmanız gereken sorunlar olabilir. Eğer evli veya ilişkisi olan bir oğlak burcu iseniz ilişkinizde çözmeniz gereken sorunları göz ardı etmemenizi tavsiye ederim. Eğer ilişkisi olmayan bir Oğlak burcu iseniz hayatınıza alacağınız insanın size bir şeyler katmasını bekleyeceğiniz bir gündesiniz. Arkadaş çevrenizde veya kalabalık toplumlarda ise yapacağınız konuşmalara dikkat etmenizi karşı tarafı anlamadan ona bir anda yükselmemenizi de öneririm. İş hayatınızla alakalı dengeli bir döneme gireceğinizi de söyleyebilirim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova burçları

Maddi konularda tamamen duygusal yaklaşmayı meyilli olduğunuz bir gündesiniz. ikili diyaloglarınızda ise fevri konuşmalar hakim olabilir. Ailenizle alakalı yaşamış olduğunuz bazı değişimlerden dolayı duygusal bir boşluktasınız sevgili kovalar. Evli ya da ilişkisi olan bir kova burcuysanız benlik savaşına girmemenizi tavsiye ediyorum eğer ilişkisi olmayan bir kova burcu iseniz karşınıza Çıkacak olan kişiye yargısız infaz yapmadan tanımaya çalışın. İş hayatınızda büyük bir hareketlenme söz konusu. Yeni bir iş teklifi almış olma ihtimaliniz çok yüksek. Bu işin size yararlı olup olmadığına kanaat getirin sevgili kovalar.

Sevgili Balık ve yükselen Balık burçları

Hatalarınızı düşündüğünüz ve bu hatalarınızdan ders çıkarmak istediğiniz bir günde olacaksınız sevgili Balık burçları. Aileyle alakalı bazı konularda değişime gitmek isteyeceğiniz bir gün. Evli ya da ilişkisi olan bir Balık burcu iseniz bu evlilikle alakalı içinizde sizi takıntıya iten duygularımızı ölçmeniz gerekiyor eğer ilişkisi olmayan bir Balık burcu iseniz iş arkadaşlarınızın vasıtasıyla tanışacağınız bir insanı hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz. Borç, miras, alacak verecek gibi konularda fevri davranmamanızı tavsiye ediyorum sevgili Balık burçları. Aynı zamanda kurduğunuz hayallerin bir anda gerçekleşebileceğini iş hayatınızla alakalı sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün geçireceksiniz sevgili Balık burçları.

ASTROLOJİ SON DAKİKA

ASTROLOJİ SON DAKİKA