10 Kasım günlük burç yorumları

10 Kasım günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları burç analizlerinizi okyabilir, bugüne dair tavsiyeler alabilirsiniz. İşte aşk hayatından iş hayatına kadar 10 Kasım günlük burç yorumları...

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)


Geçtiğimiz günlerdeki pervasız harcamalarınız başınızı ağrıtabilir ancak önümüzdeki günlerde kontrolü kaybetmezseniz altından kalkmanız kolay olacaktır. Çevrenizdekilerin olumsuz yorumlarına çok fazla takılmamak gününüzün geri kalanı açısından iyi olacaktır. İş hayatınızda kararlılığınızı sürdürmeniz dikkat çekmenizi sağlayacaktır.


Boğa Burcu (21 Nisan - 20 Mayıs)


Her haksızlığa karşı dik duruyor olmanızdan yararlanmaya çalışanlara karşı dikkatli olun. Bundan fayda sağlamaya çalışanlar olabilir. Aşk hayatınızda sizle yakından ilgilenen partnerinize haksızlık etmeyin. Tutumlu yanınız bugünlerde parasal sorunlar yaşamamanızın en büyük nedeni.


İkizler Burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)


Olaylara farklı yönden bakabilmenizin yararını bugün karşılaştığınız durumlarda bir kez daha öreceksiniz. Her zaman aktif olmanız işte verimli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Ancak bugün kendinizi biraz fazla yorabilirsiniz. Ufak tefek sağlık sorunlarına ise dikkat etmeniz gerekiyor.


Yengeç Burcu (21 Haziran - 22 Temmuz)


Bu günlerde atacağınız adımlarda biraz daha garantici davranmanızda yarar var. Bu nedenle karşınıza çıkan durumlarda iki kere düşünmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınızdaki olumsuzlukların ardından bugün rahat bir gün geçireceksiniz. İlişkinizde ise gerginlik tırmanıyor.


Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)


Lider yanınızı kullanmanızın tam zamanı geldi. İş yerinizde ekip arkadaşlarınızı çalışmanızda yönlendirerek değerli işlere imza atabilir, ilişkinizde doğru hamlelerle partnerinizi etkileyebilirsiniz. Ancak bütün bunlarda karşınızdaki insanlara kendini değersiz hissettirmemeye özen gösterin.


Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)


Çabanıza insanlar saygı gösteriyor. Bu durum sizde rahatlamaya neden olabilir ancak işleri sıkı tutmaya devam ederseniz bunun mükafatını yakın zamanda göreceksiniz. Hem işte, hem de özel hayatınızda gösterdiğiniz çaba sizi epeyce yorsa da alacağınız karşılık beklediğinizden de iyi olacak.


Terazi Burcu (24 Eylül - 23 Ekim)


Bugünlerde iş ve iş dışındaki hayatınızın dengesini ayarlamakta biraz zorlanıyorsunuz. Ciddi ortamlardaki rahat tavrınız çevrenizdekiler için can sıkıcı olabilir. Diğer yandan iş dışında ise bu durum sizin canınızı sıkabilir. Maddi anlamda ise bu sıralar biraz kemer sıkmak toparlanmanıza yardımcı olacaktır.


Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)


Dünkü başarılarınıza güvenerek rahatlama yaşamanız hüsrana neden olabilir. İlişkilerinizde partnerinizle geçirdiğiniz verimli zaman aranızdaki bağı güçlendirecektir. Maddi anlamda biraz daha sabırlı davranız gerekiyor. Borçlanmaktan bir süre daha kaçınmanız gerekiyor.


Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)


Bugünlerde üzerinizdeki gerginliği atmanız nedeniyle sizi güzel günler bekliyor. Her anlamda verimliliğiniz ve yaratıcılığınız artacak gibi görünüyor. Gelecek için biraz daha sabırlı olun ve her şeyin hemen gerçekleşmesini beklemeyin.


Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)


Bugünlerde bir güven patlaması yaşıyorsunuz ancak bunu olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Gereksiz gerginliklerden sakınarak kararlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmeniz halinde beklediğiniz terfi size daha çok yaklaşacaktır.


Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)


Hassas yanınız bugünlerde ağır basıyor ve çevrenizde gördüğünüz olumsuzluklar daha çok dikkatinizi çekiyor. Her zaman kurtarıcı rolünü siz oynayamazsınız. Bu nedenle çevrenizdekilerle birlikte hareket etmeye ihtiyacınız var.


Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)


Aşk hayatınıza daha fazla önem vermelisiniz. Unutmayın ki her şey işten ibaret değil ve partneriniz bu saygıyı hak ediyor. İnsanlara daha fazla vakit ayırmanız hem ilişkilerinizi güçlendirecek, hem de size oldukça iyi gelecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS