Burçlara göre ilk buluşma fikirleri

Burçlara göre ilk buluşma fikirleri

Burçlara göre ilk buluşma fikirleri

Karantina süreci boyunca pek çoğumuz online flört uygulamalarında şansımızı denemeye devam ettik. Bazılarımızın amacı normalleşme başladığında hızlıca sosyalleşmeye başlamak, bazılarımız ise insan iletişimini kaybetmemekti. Nedeni ne olursa olsun, flört etmeye devam ettik yani. Peki, flörtlerinizle date fikirleriniz bitti, artık hepsiyle aynı şeyleri mi yapıyorsunuz? Burçlara göre ilk buluşma fikirlerini derledik. İster, online ortamda deneyin, ister karantina bittiğinde. (Posta)

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Koç-Sürpriz yemek siparişi

Tutkulu, motive ve özgüvenli. Koçlar, heyecan verici kelimesinin sözlük karşılığıdır. Bu nedenle şaşırtmayı severler. Yüz yüze buluştuysanız, date'inizle menüleri elinize alın ve birbiriniz için yemek seçin. Ve bir kural, karşı tarafın itiraz hakkı olmayacak. Bunu, internet siparişlerinde de uygulayabilirsiniz. 

Boğa-Yoga ya da bale

Boğa burçları sakinlikleriyle anılır. Tüm hayatları boyunca nasıl böylesine düşük tansiyonlu oldukları sorgulanır. Peki, neden date'inizle online bir bale ya da yoga dersi almayasınız. Böylelikle ilk buluşmaya o da sizin kadar sakin ve stresinden arınmış olarak gelir. Belki en zorlandığınız yerleri tatışabilirsiniz. 

İkizler-Tematik akşam yemeği

Muhtemelen burçlar arasında en tartışmalısı ikizler. Genellikle 'tahmin edilemez ve sürprizlerle dolu' olarak bilinirler. Peki bu izlenimi neden güçlendirmiyorsunuz? Biraz daha renklendirin ve akşam yemeği için bir role bürünün. En sevdiğiniz film ya da dizi karakterini seçin ve üzerinde oynayın. İsterseniz görünümünüzü bile ona göre değiştirin. Eğer bu görüşme video aramayla olacaksa, arkada o filmin müziğini bile ekleyebilirsiniz. 

Yengeç-Evcil hayvanları tanıştırın

Yengeç burçları dışardan genellikle sert gibi görünür. Bu sert kabuğu kırmak için, -evcil hayvanınız varsa- en yumuşak halinizi gördüğünüz ve dünyada en tatlı tarafınızı gösterdiğiniz evcil hayvanınızı kullanın. İki tarafında evcil hayvanı varsa, tadından yenmez, dörtlü bir buluşma yapabilirsiniz. Eğer sizin evcil hayvanınız varsa da yanınızda götürmeyi teklif edebilirsiniz. 

Aslan-Homeparty?

Aslanlar, öne çıkan, her yerde sivrilen karakterleriyle bilinirler. Ancak şimdi aslanlar için biraz sakin olma zamanı. Bir kere de yalnızlıkta, en az konuştuğunuz bir günde tanışın bir insanla. Ya sinemaya gidin ya da bir ev toplaşmasında film izleyip pizza yiyin. Eğer bu imkanınız yoksa, filmleri ayrı ayrı evlerde izleyip üzerine konuşun. Ama sizi yalnızken tanısın.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başak-Evet, romantik bir akşam yemeği

Başaklar en romantik grup olarak tanınır. Haydi bu kez tam da kendinizi ortaya koyun. İster normalleşme başladığında iyi bir restoranda romantik bir akşam yemeği ayarlayın, ister karantina koşullarında ayrı ayrı masalar hazırlayın. Müziğinizi seçmeyi ve mumları unutmayın. 

Terazi-Birbirinize resim yapın

Terazilerin estetiğe dair herhangi bir şeyle bağ kurması şaşırtıcı değil. Neden sanat avantajınızı kullanmıyorsunuz? Birkaç renk boya ya da kara kalemlerinizi alın karşılıklı oturun. Yetenekliyseniz, sizden ne kadar etkileneceğini düşünün, yeteneksizseniz de ne kadar eğleneceğinizi. 

Akrep-Kitap kulübü oluşturun

Sezgileri güçlü ve entelektüel... Akrepler ikili ilişkilerinde genellikle akılcı yönleriyle fark edilirler. Mental güçleri onların en büyük avantajıdır. Bir roman seçin, bir süre belirleyin ve buluşacağınız günü bekleyin. Kitaplar bittiğinde düşüncelerinizi paylaşın. Emin olun o buluşmada, bir sonraki buluşmanın kitaplarını da seçeceksiniz!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yay-Online müzeleri gezin

Dünyayı gezmeyi çok sevseler de yaylar sık sık sıkışmışlık duygusuna kapılırlar. Peki neden match'inizle seyahat uyumunuzu ölçmek için online müzeleri gezmeyesiniz. İnternette pek çok müzenin ücretsiz erişim adresine ulaşabilir, aralarından birini seçebilirsiniz. 

Oğlak-Oyun gecesi düzenleyin

Oğlaklar, burçarın beynidir. Pek çoğu arkadaş çevrelerinde bilgi birikimi ve genel kültürleriyle bilinirler. Bilgi yarışması ya da oyun gecesi, tam da bir oğlağın ihtiyacı olan şey. Böylelikle en başarılı oldukları alanda kendilerini ifade edebilirler. 

Kova-Çalma listesi hazırla

Özgür ruhlu ve ekzantik burçlar, farklı olmayı sever. Bu nedenle buluşmaya gitmeden önce ya da evde karantina koşullarında görüntülü aramayla buluşmadan önce, ona kendi müzik zevkinizi yansıtan bir çalma listesi oluşturun. İçine dans parçaları eklemeyi unutmayın. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Balık-Yürüyüşe çıkın

Balıklar genellikle astroloji aleminde kötü şöhretle anılırlar. Bu nedenle kendilerini daha yii ifade edebilmek için uzun sohbetlerin yapılabileceği bir ortam seçebilirler. En uzun ve en önemli konuşmalarımızı genellikle yürürken yapmışızdır. Geçmişe dönüp hatırlamaya çalışın. Balıklar iletişime odaklı bir date için yürüyüş yapmayı tercih edebilir.