Günlük burç yorumları: 27 Kasım 2020! Cuma günün burç yorumları: Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Günlük burç yorumları: 27 Kasım 2020! Cuma günün burç yorumları: Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer yorumları

27 Kasım günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 27 Kasım Cuma günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 27 Kasım’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 27 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 27 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 27 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

27 Kasım 2020 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları 

Ay bugün burcunuzdan ayrılıp Boğa'ya geçecek. Bu sırada sizin aşk hayatınızda çalkantılar olabilir. Aşk hayatınızda anlık gerginliklere dikkat etmelisiniz.

27 Kasım 2020 Cuma Boğa Burcu Yorumları 

Ay bugün burcunuza geçiş yapacak. Gece çalışıyorsanız dikkatli olmalısınız. Gece saatlerinde iş yapmamalısınız. 

27 Kasım 2020 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Bugün yoğun enerjiler altında kalacaksınız. Akşam saatlerinde çok baskın negatif enerjiler hakim olacak. Özel ilişkilerinde dikkatli olmalısınız. 

27 Kasım 2020 Cuma Yengeç Burç Yorumları

Sosyal alanınızdaki kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz ve bu görüşmeler sizi üzebilir. Merkür ile Plüton arasındaki etkileşim sebebiyle ilişkilerinizde kıskançlıklar hakim olacak. 

27 Kasım 2020 Cuma Aslan Burç yorumları

Akşam saatlerinde Ay ile Uranüs arasındaki etkileşim sebebiyle ani durumlar ani kaoslar ortaya çıkabilir. 

27 Kasım 2020 Cuma Başak Burç yorumları

Yurt dışına gitmek isteyebilirsiniz fakat koronavirüs sebebiyle bu hayaliniz çok zor gerçekleşebilir. Aileniz ya da çevreniz sizin hareketlerinizi kısıtlayabilir. 

27 Kasım 2020 Cuma Terazi Burç Yorumları

Hisse senedi, yatırım fonları konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz. Ekonomik anlamda eşinizle ya da ortağınızla tartışmalar yaşayacaksınız. Ödemelerinizde zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. 

27 Kasım 2020 Cuma Akrep Burç Yorumları

Ani olaylar peşinizi bırakmayacak. İkili ilişkiler ya da eşiniz ya da sevgilinizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Alttan almanız gereken yerde alttan almalısınız. 

27 Kasım 2020 Cuma Yay Burcu Yorumları

Koronavirüs sebebiyle sağlığınız tehdit altında olabilir. Diz ağrılarınıza dikkat etmeniz gerekir. İş hayatında zorlanacağınız rahatsızlıklarınız olacak.

27 Kasım 2020 Cuma Oğlak Burç Yorumları

Aşk hayatınızda maddi konular ön plana çıkacak ve maddi konular yüzünden partnerinizle tartışmalar yaşayacaksınız. Fikir ayrılıkları yaşamanız ve sabit fikirli olmanız sizi yoracak. 

27 Kasım 2020 Cuma Kova Burç Yorumları

Ev halkıyla birlikte bir konu hakkında tartışma yaşayabilirsiniz. Evinizde huzursuzluklar hakim olacak. 

27 Kasım 2020 Cuma Balık Burç Yorumları

Yakınlarınızla, arkadaşlarınızla ansızın ve beklenmedik hoş olmayan konular konuşabilirsiniz. Geçmişiniz eleştirilebilir ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS