Bu telefon kılıfıyla fotoğraflarınızı anında basabilirsiniz

Bu telefon kılıfıyla fotoğraflarınızı anında basabilirsiniz

Bu telefon kılıfıyla cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları anında basabileceksiniz!

Dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşmasının tek kötü yanı, hızlı ve sınırsız çekim yapabilmemize rağmen fotoğraflarımızı basamıyor olmamızdı. Prynt adlı Fransız markanın Polaroid makinelerden ilham alarak ürettiği telefon kılıfı sayesinde artık bu bir sorun değil.


Prynt'in yeni kılıfı cep telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğrafları anında basabiliyor. Retro bir kamerayı anımsatan tasarımı ve içindeki zink filmle


Fotoğrafları termal olarak, mürekkepsiz,kullanarak basıyor. Çektiğiniz fotoğraflar Prynt’in kendi uygulamasında artırılmış gerçeklik seçeneğiyle görünüyor. Bunun yanı sıra basmak istediğiniz fotoğrafı uygulamanın içinden etiketlerle süsleyebilir ya da filtereleyebilirsiniz de.iPhone 6s, 6, 5s, 5c, 5 ve  Samsung Galaxy S5, S4 modelleriyle uyumlu olarak çalışan 150 dolar değerindeki kılıfların ve kılıfla uyumlu 50 adeti 25 dolarlık özel filmler internet üzerinden satılıyor.


Markanın kurucusu Clément Perrot “Günümüzde insanlar cep telefonlarıyla binlerce fotoğraf çekiyorlar ama daha sonra onlara bakmıyorlar bile. Bu yüzden fotoğraflarını aileleri ve arkadaşlarıyla somut olarak paylaşabilecekleri birşey yaratmak istedik.” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS