Çocuğunuzu WhatsApp'la takip edebilirsiniz!

  1. Bilim-Teknoloji
Çocuğunuzu WhatsApp'la takip edebilirsiniz!

Son günlerde sık yaşanan çocuk kaybolma olayları akıllara çocukların korunması için farklı yöntemleri getirdi. Bazı mobil uygulamaların yanı sıra Whatsapp'ta bulunan ücretsiz özellikle çocuğunuzun nerede olduğunu an an görebileceksiniz.Herkesin kullandığı mobil uygulama Whatsapp üzerinden de çocuğunuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.
Bir yıl önce başlatılan uygulama sayesinde kişi listesinden izin verdiğiniz kişilerin nerede olduğunu anlık takip edebilme imkanı tanıyor.
'Mevcut konum paylaş' çocuk kaybolma olaylarının artması üzerine çözümü teknolojide arayan ebeveynler için önemli bir özellik.
Konumuzu anlık paylaşmanızı sağlayan bu özellik bakıldığında kullanıcıları tedirgin etse de, platformun sağladığı uçtan uca şifreleme sistemi kişilerin konum güvenliğini üst seviyelere çıkarıyor.
Belirtilen özellik, mevcut konumunuzu kimlerle, ne kadar süreyle paylaşacağınızı kontrol etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kullanıcı şayet isterse söz konusu paylaşımını anında kapatabiliyor.
Bunun için öncelikle çocuğunuzun Whatsapp üzerinden 'Konum paylaş' ardından 'Mevcut konum paylaş' seçeneğini işaretlemesi an an nerede olduğunu görmeniz için yeterli olacak.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS