Webrazzi internetin en iyilerini seçiyor

Webrazzi internetin en iyilerini seçiyor

Webrazzi’nin sektörün ‘en iyi’lerini ödüllendirmek için düzenlediği Webrazzi Ödülleri 2013 için aday belirleme süreci başladı.

25 Aralık Perşembe gününe dek sürecek maratonda, yıla damgasını vuran kişi, kurum ve teknolojiler seçilecek.


2013 yılının en iyilerini belirleyecek olan Webrazzi Ödülleri için aday belirleme süreci başladı. Webrazzi okuyucuları 25 Aralık tarihine kadar her bir kategori için en fazla bir aday gösterebilecek. 26 Aralık Pazartesi günü başlayacak olan oylama 10 Ocak gününe kadar devam edecek.

Toplam 30 farklı kategoride gösterilecek olan adaylar arasında yapılacak oylama sonucunda 2013’e damgasını vuran kişi, kurum ve teknolojiler ödüllendirilecek. Adaylar şu kategorilerde belirlenecek: “Yılın Yeni Web Girişimi”, “Yılın EN Yenilikçi Web Girişimi”, “Yılın Web Girişimi” , “Yılın Oyun Şirketi”, “Yılın Mobil Oyunu”, “Yılın Ödeme Sistemleri Girişimi”, “Yılın Web Girişimcisi”; “Yılın Yatırımcısı”, “Yılın Teknoloji Ürünü”, “Yılın Video Sitesi”, “Yılın Haber Sitesi”, “Yılın Spor Sitesi”, “Yılın E-ticaret Sitesi”, “Yılın Moda odaklı e-ticaret sitesi”, “Yılın Teknoloji Odaklı E-Ticaret Sitesi”, “Yılın Ev Dekorasyon Odaklı E-Ticaret Sitesi”, “Yılın Sinema Sitesi”, “Yılın Online Müzik Servisi”, “Yılın Seri İlan Sitesi”, “Yılın İş Arama Sitesi”, “Yılın Arkadaşlık sitesi”, “Yılın Online Bahis Sitesi”, “Teknolojiyi En İyi Kullanan Banka”, “Yılın Mobil Uygulaması”, “Yılın Yabancı Mobil Uygulaması”, “Yılın Dijital Ajansı”, “Yılın Dijital Pazarlama Kampanyası”, “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka”, “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Ünlü Kişi”, “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Spor Kulübü”.

2009 yılından bu yana internet sektöründe yılın en iyilerinin belirleyen Webrazzi Ödülleri için geçen yıl 871 bin 815 oy kullanıldı ve 30 binin üzerinde aday talebi alındı En çok oy verilen kategoriler ise sırasıyla; en iyi oyun girişimi, en iyi web girişimi, en iyi alışveriş sitesi ve en iyi yeni web girişimi yer aldı.

Bu yıl da Webrazzi Ödülleri 2013’te geçen sene olduğu gibi, yalnızca sosyal medya ağları -Facebook, Twitter ve Linkedin- üzerinden giriş yapan kullanıcılar oy kullanabilecek. Webrazzi Ödülleri 2013′ün resmi hashtagi ise Sporodul13 olarak belirlendi.

Detaylar için tıklayın.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS