iPhone 7 ne zaman Türkiye'ye geliyor? | Fiyatı ne kadar?

iPhone 7 ne zaman Türkiye'ye geliyor? | Fiyatı ne kadar?

Apple'ın en son sürümü olan cep telefonu iPhone 7 - Plus 3 Eylül'de Amerika'da muhteşem bir organizasyonla tanıtıldı. Apple'ın son telefonları üzerine önceden birçok iddia gündeme gelmişti ve birçok iddia gerçek çıktı. Son çıkan telefonlar Türkiye'ye ne zaman gelecek ve fiyatı ne kadar olacak?

Apple'ın son amiral gemisi olan 7'ler, 7 Ekim'de Türkiye'de satılacak. İphone 7 ve iPhone 7 Plus fiyatı ne kadar?


iPhone 32 gb: 3.250 Türk Lirası, 128 gb modeli 3650 Türk Lirası, 256 gb modeli ise 4050 Türk Lirası.


iPhone 7 Plus 32 gb: 3800 Lira'dan satılacak. Telefonla iş yapanlar ve daha çok depolama yapmak isteyenler, Plus 128 modeline 3650 Lira , 256 gb modeli ise 4600 Lira ödemeniz gerekecek.


IOS 10'DA AÇIK VAR


Telefonu alacaklar olanlar için hatırlatma:


Telefon su geçirmiyor, Home tuşu "basınç"a duyarlı, kameranın düşük ışık performansı etkileyici, performansı önceki modeline göre daha iyi, hoparlörü iyi.


Pil konusunda diğer modellere göre iyi olmasına rağmen, kendi perfomansı açısından teknoloji uzmanları tarafından olumsuz eleştirildi.


STEVE JOBS'UN KABUSU


Özetle, son telefon önceki modellerine göre oldukça iyi bir durumda.


Jet Black rengini almak isteyenler dikkat! Apple kendi sitesinden Jet Black uyarısı yaptı. Hassas dış modelinden ötürü, çiziklere karşı kılıf kullanma uyarısında bulundu. Sosyal medyada bazı videolarda Jet Black modelinde anahtar ile deney yapıldı. Bazılarında çiziklik oldu, bazılarında ise hiçbir çizilme olmadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS