Piyasada bulabileceğiniz en iyi on akıllı saat

  1. Bilim-Teknoloji
Piyasada bulabileceğiniz en iyi on akıllı saat

Akıllı telefonların ardından akıllı saatler de günlük yaşamın önemli aksesuarları arasında giriyor. Akıllı saatler zamanı göstermenin çok ötesinde işlevler üstlenebiliyor.Apple Watch 2
Apple Watch 2 su geçirmezliği, GPS'i ve dayanıklılığıyla bugün satın alabileceğiniz en iyi akıllı saat. Tek sorunu, biraz pahalı olması.
Samsung Gear S3
Samsung Gear S3 uygulama çeşitliliği konusunda sıkıntı çekse de, Super AMOLED ekranı, GPS özelliği, su geçirmezliği ve 3 güne kadar dayanan piliyle en iyi seçeneklerden bir tanesi.
Fossil Q Marshal
IFA 2016'da ortaya çıkan bu akıllı saat, Snapdragon 2100 işlemcisinin hızıyla Android Wear alanında ciddi bir alternatif.
Pebble Time Round
İnceliği ve hafifliğiyle en rahat saatlerden biri olan Pebble Time Round'un bir dezavantajı, mevcut Pebble uygulamalarının çoğuyla çalışmaması. Pili de sadece iki gün veya daha az dayanıyor. Bunlar sizin için sorun değilse, saate bir göz atmanıza sakınca yok.
Asus ZenWatch 3
Android Wear'lı bir saat arıyorsanız, Asus ZenWatch 3'ü mutlaka gözden geçirmelisiniz. Saatin harika bir ekranı, kullanışlı donanımsal düğmeleri ve iyi bir pil ömrü var.
Huawei Watch 2
Sporla ilgilenlere odaklanan Huawei Watch 2, GPS, NFC gibi özelliklere ve üst seviye tasarıma sahip. Ekranı biraz küçük olsa da Android Wear 2.0 ile çalışması bir avantaj.
Moto 360 (ikinci nesil)
Görünüş olarak en beğendiğimiz akıllı saat olan ikinci nesil 360, artık daha rahat.
Apple Watch
Mesaj geldiğinde hemen görebilmek, kimin aradığına bakabilmek, size kendinizi gelecekte hissettiriyor. Apple'ın watchOS 3'te yaptığı geliştirmeler, bu saatin iyice gelişmesini sağlıyor.
Huawei Watch
Pil ömrü sıkıntılı olan Huawei Watch, müthiş görünümüne rağmen kusursuz bir saat değil. Android Wear 2.0 ile durumun iyileşmesini umuyoruz. Yine de düşen fiyatlara baktığımızda, Huawei Watch'u size rahatça tavsiye edebiliriz.
Samsung Gear S2
10 / 10
Piyasada bulabileceğiniz en iyi on akıllı saat
Samsung Gear S3'ün gerisinde kalsa da S2, akıllı saat dünyasına ucuza girmek isteyenler için çok iyi bir seçenek. Yetersiz uygulama yelpazesi dışında Samsung Gear S2'de beğeneceğiniz çok şey var.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS