Samsung'un yeni telefonu çok şaşırtıyor... 190 dolara satılıyor

Samsung'un yeni telefonunun özellikleri kullanıcıları şaşırttı. İşte teknoloji devleri arasında olan Samsung'un en son çıkan telefonu...Samsung'un piyasaya sürdüğü yeni telefonun özellikleri kullanıcıları şaşırttı. İnternete bağlanamayan akıllı telefon satışa sunuldu.
Samsung'un yeni telefonunun bir telefondan beklenen temel işlevlerin dışında herhangi bir özelliğe sahip değil.
İnternet bağlantısı olmayan bir telefonun tercih edilmesi olası bir durum değildir. Fakat akıllı telefon üreticisi Samsung, Kore pazarını bu iş için makul bir pazar olarak görüyor.
Şirket başta yaşlılar, öğrenciler ve çocuğunun telefonunda internet bağlantısı istemeyen ebeveynleri hedef alarak, Samsung Galaxy J2 Pro'nun internet bağlantı özelliği olmayan bir versiyonunu üretti.
Düşük bütçeli telefon, dört çekirdekli Snapdragon 425 1.4 GHz işlemciye, 5 inç qHD (960 x 540 piksel) ekrana, 1.5 GB RAM'e ve 16 GB depolama alanına sahip.
Cihazın arka kamerası 8 Megapiksel, ön kamerası ise 5 Megapiksel çözünürlüğe sahipken, bataryası ise 2.600 mAh gücünde.

Samsung Galaxy J2 Pro internet bağlantısı için gereken 4G, 3G, LTE ve Wi-Fi teknolojilerini desteklemiyor.

Cihazda sadece telefon görüşmesi, SMS mesajları, fotoğraf /video çekimi ve müzik çalabilme gibi temel özellikler yer alıyor.İnternete bağlanamayan bu telefonun fiyatı ise 190 dolar olarak belirlenmiş. Samsung Galaxy J2 Pro'nun Hindistan'da satılan modelinde ise internet bağlantı özelliği olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Donanımhaber'in haberine göre cihazın başka ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS