Apple Steven Spielberg'i transfer etti

  1. Bilim-Teknoloji
  2. Teknoloji
Apple Steven Spielberg'i transfer etti
Apple Steven Spielberg'i transfer etti

Görünene göre Apple, orijinal TV serileri ve filmleri için ayırdığı milyarlarca doları harcayacak uygun bir isim bulmuş olabilir: Steven Spielberg.

Yenilenen Amazing Stories (İnanılmaz Öyküler) serisinin her bir bölümü, Wall Street Journal'ın kaynaklarının söylediğine göre 5 milyon dolar harcayacak ve serinin yönetici üreticisi Spielberg olacak. Deadline'ın söylediğine göre Bryan Fuller senaryoyu yazacak ve şov, yıllardır rafa kaldırılmış durumdaydı. Bu şov, iPhone üreticisi ile film üreticisinin Amblin Television firması ve NBCUniversal arasındaki ortaklık ile sunulacak.

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim'de elinizde olacak

Amazing Stories yeni bir seri değil. Şov, 80'lerde NBC üzerinde yayınlanmaktaydı ancak "derlemeler" serilerinin günümüzde ne kadar popüler olduğu düşünülürse, bu şovun da yenilenmesine şaşmamak gerekebilir. HBO'nun Room 104'ü ve Amazon Philip K. Dick'in Electric Dreams'i gibi hemen her firmanın bu alanda bir ürünü bulunmakta. Cupertino'nun da en önemli farkının, gezegendeki en saygı duyulan film üreticilerinden biri ile ortak çalışıyor olduğu söylenebilir. (Chip Online)

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS