Çalınan UFO bu şekilde bulundu!

Çalınan UFO bu şekilde bulundu!

1947 yılında bir UFO'nun düştüğü iddia edilen yerde, "çalınan UFO" krizi yaşandı. Seferberlik ilan edildi ve UFO bulundu. Daha doğrusu UFO'dan geriye kalanlar.

Roswell, 1947 yılında bir UFO'nun düştüğü iddia edilen, ünlü bir bölge olarak biliniyor. Bu kasaba, ününden de yararlanarak, her yıl UFO festivali düzenliyor ve popüler bir turist ziyaret alanı olan Uluslararası UFO Müze ve Araştırma Merkezi'ne sahip.


Bu UFO müzesinin dışında da binanın köşesine tutunmuş sahte bir uçan daire bulunmakta. Ancak geçtiğimiz yıl yaşanan bir kar fırtınası bu daireyi tutunduğu konumdan koparmıştı ve müze çalışanları, uçan daireyi binanın arkasındaki bir tentenin altına yerleştirerek tamir zamanına kadar saklamayı hedeflemişlerdi. Şimdi ise bu uçan daire, gizemli bir şekilde kaybolmuştu.


Chip.com.tr'nin haberine göre Roswell Polis Teşkilatı, Facebook üzerinde yayınladığı "Dikkat edin: Kayıp uzay gemisi" mesajı ile yardım isteğini duyurmuştu. Polisin söylediğine göre kamera görüntüleri, üç şüphelinin kırmızı bir kamyonet ile uçan daireyi kaçırdıklarını gösteriyordu.


HTC 10 BoomSound ses teknolojisi ile gelecek!


Fiberglass, metal ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan UFO, kaçırıldığı kamyonetten daha geniş bir boyuta sahipti. Fırtınanın sonrasında uçan daire tamir edilmişti ve binanın köşesine yerleştirilmeyi bekliyordu.


Sonunda polis çalıntı UFO'ya ulaştı. Daha doğrusu UFO'dan geriye kalanlara ulaştı. 


Çalıntı UFO parçalanmış bir halde Roswell yakınlarında bir yol kenarında bulundu.


Dünyayı gezip bira içecek 3 kişi aranıyor


Müze yetkilileri üzgün olduklarını açıklarken ilk başta parçaları bir araya getirebileceklerini düşündüklerini ancak artık bunun pek de mümkün olmadığını anladıklarını belirtti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS