iPhone X'le ilgili 10 tuhaf olay!

Apple'ın iPhone'un 10'uncu yılına özel geliştirdiği iPhone X'in Türkiye satış tarihi resmen açıklanırken birçok ülkede piyasaya çıktı. İşte tüm bu süreçte iPhone X'le ilgili birbirinden garip olaylar meydana geldi.iPhone X çılgınlığı haberlere de yansıdı. Apple'ın yeni amiral gemisiyle ilgili birbirinden garip olaylar yaşandı.
Polisi aradılar
Apple Store’da son derece ilginç bir olay yaşandı. iPhone X satın almak için mağazaya giden bir grup Apple hayranı, telefonun satılmadığını öğrenince polisi aradı.
İlk düşüşte kırıldı
Cnet, Apple’ın yeni amiral gemisi telefonu iPhoneX’in ne kadar dayanıklı olduğunu merak etti ve onu düşme testine soktu. Yaklaşık 1 metreden, yani cep hizasından yere düştüğü ilk denemede cihazın arka camı kırıldı.
iPhone X parasıyla kaç fincan kahve içilir?

Tim Cook, iPhone X’in fiyatını savunmak için “Eğer iyi kahve içmek için para verebiliyorsanız, iPhone X için de verebilirsiniz" demişti. Bunun üzerine bir hesap yapıldı. 1 adet üçü bir arada kahvenin yaklaşık fiyatı 55 kuruş. Eğer 1 ay boyunca günde 1 tane kahve içerseniz 17 lira tutuyor. Demek ki ayda 17 lira ödeyerek 359 ay sonunda iPhone X’e sahip olabiliyorsunuz.
iPhone X kuyruğundaki sırasını sattı
Avustralya'da bir kişi iPhone X için sırasını 500 dolara sattı. Sandalye de hediyesiydi.
Android'li iPhone X
İnternette bir kullanıcı Android işletim sistemine sahip çakma iPhoneX'i 549 TL'den satışa çıkardı.
Samsung dalga geçti
Samsung'un en son reklamı, on yıl sonra taraf değiştirmeye karar veren hevesli bir iPhone kullanıcısını anlatıyor ve izliyor. "Growing Up" başlıklı reklam, 2007'de ilk iPhone'u için kuyrukta bekleyen, günümüze kadar ışık tutan ve nihayet ışığı gören; iPhone X için sırayı atlamaya karar veren bir iPhone kullanıcısını konu alıyor.
Türkiye'den Ukrayna'ya iPhone X sokmaya çalışırken yakalandı


Bir Ukrayna vatandaşı, Türkiye'den aldığı 40'tan fazla iPhone X marka telefonu ve 25 iPhone X kılıfını ülkesine sokmaya çalışırken yakalandı.
Hediye iPhone X

Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov, Putin hakkındaki en iyi şiiri yazan öğrenciye iPhone X hediye etti.
iPhone X çamaşır makinesinde
10 / 11
iPhone X'le ilgili 10 tuhaf olay!
Apple iPhone X'in suya karşı dayanıklılığı, çamaşır makinesinde test edildi.
iPhone X kamyonunu soydular
11 / 11
iPhone X'le ilgili 10 tuhaf olay!
Apple geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu iPhone X'u dünyanın birçok bölgesinde satışa sundu. Satış hazırlıklarını fırsat bilen hırsızlar, Apple mağazası önünde bekleyen sevkiyat kamyonundan yüzlerce iPhone X çalıp kayıplara karıştılar.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS