İşte Instagram'ın yeni özelliği

Popüler sosyal ağlardan Instagram'a yeni bir özellik daha geldi. Hâlihazırda DM üzerinden mesaj gönderme özelliği bulunan Instagram'daartık sesli mesaj da gönderilebilecek. Kullanıcılar bu özellik sayesinde 1 dakikaya kadar sesli kayıtlar paylaşabilecekler.Facebook bünyesinde yer alan popüler sosyal ağlardan Instsgram yeni özelliğiyle gündeme geldi. Bir süredir DM (Direct Message) özelliği ile mesaj gönderilebilen uygulamadan artık sesli mesaj da gönderilebilecek.

Mobil uygulama üzerinden yeni özellik sayesinde kullanıcılar birbirlerine 1 dakikaya kadar ses dosyaları olarak mesaj gönderme imkanı bulacaklar.

Instagram'ın bu güncellemesi iOS ve Android'te kullanılabilecek.
Nasıl kullanılıyor?

Kullanıcılar bu özellikten kolayca faydalanabilecek. DM kısmında mikrofon tuşuna basılı tutarak kaydedilen mesaj, tuş serbest bırakıldığında karşı tarafa otomatik olarak gönderilecek.

Yenilikler devam ediyor
Instagram'a yakın zamanda bir başka özellik daha eklenmişti.

Son güncellemeyle gelen 'name tag' (isim etiketi) özelliği kullanıcıların Instagram'da aradıkları profili bulmalarını kolaylaştırmıştı.

'name tag' özelliği sayesinde kullanıcılar kendilerine özgü bir kimlik kartı oluşturabiliyorlar ve bu kimlik kartını telefonlarının kamerasına okutarak aranan kişinin profiline hiç bir arama yapmadan ulaşabiliyorlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS